19 15 28 19
Polska
3
25 25 26 25
Czwartek 25.05.2017, 20:30 • Hala Torwar, Warszawa • Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet

0:0
    Utrata seta w tym pojedynku skutkuje tym, że samotnie na pierwszej pozycji w grupie znajduje się Serbia, która póki co nie przegrała żadnej partii. Decydujące będą mecze w weekend i to one ustawią ostatecznie sytuację w tabeli. Na dziś to już wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Dobrej nocy! (22:40:56)
    0:0 Szkoda straconego seta, ale najważniejsze, że Polki zdobyły trzy punkty i nadal są w grze o 1. miejsce w grupie!

19:25
    Czwarty set skończony.

19:25
    Autowy atak w wykonaniu jednej ze Słowaczek. Polki triumfują 3:1!

19:24
    Reprezentantki Słowacji dotykają siatki przy próbie ataku w wykonaniu Bereniki Tomsi. Piłka meczowa dla Polek!

19:23
    Mocno i w narożnik parkietu trafia na prawej flance Michaela Abrhamova.

18:23
    Kiwa w aut teraz Dominika Drobnakova na lewej flance. Sprytnie schowała ręce Berenika Tomsia.

18:22
    Zablokowana na lewej flance Dominika Drobnakova przez Joannę Wołosz.

18:21
    Bardzo mocno uderza na prawym skrzydle Erika Salanciova, która rozbija polską obronę.

17:21
    Walka na siatce Joanny Wołosz z Niną Herelovą. Polka wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.

17:20
    Dobra akcja reprezentantek Słowacji. Nie radzą sobie Polki w defensywie.

16:20
    Z prawej strony siatki uderza bardzo mocno po przekątnej w boisko Gabriela Polańska.

16:19
    Z przechodzącej piłki, po bloku Polek w aut atakuje Nina Herelova. O czas prosi trener polskiej reprezentacji – Jacek Nawrocki.

15:19
    Jaroslava Penvoca popisuje się asem serwisowym!

14:19
    Dobrze z drugiej linii uderza z wykorzystaniem bloku Polek – Nina Herelova.

13:19
    Fatalne rozegranie Barbory Kosekovej. Piłka przelatuje przez jej ręce i o przerwę prosi trener reprezentacji Słowacji – Marek Rojko.