19 15 28 19
Polska
3
25 25 26 25
Czwartek 25.05.2017, 20:30 • Hala Torwar, Warszawa • Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet

19:25
    Autowy atak w wykonaniu jednej ze Słowaczek. Polki triumfują 3:1!

19:24
    Reprezentantki Słowacji dotykają siatki przy próbie ataku w wykonaniu Bereniki Tomsi. Piłka meczowa dla Polek!

15:19
    Jaroslava Penvoca popisuje się asem serwisowym!

11:16
    Między blokiem, a antenką trafia po prostej z prawego skrzydła Malwina Smarzek. Druga przerwa techniczna w tym secie!

2:8
    Myli się na prawej flance Michaela Abrhamova, która nieczysto trafia w piłkę i atakuje po prostej na aut. Pierwsza w tej partii przerwa techniczna i pewne prowadzenie Polek!

28:26
    Z prawego skrzydła w wolne pole trafia Jaroslava Pencova. Słowacja wchodzi do gry i wygrywa trzecią partię. Tu jeszcze nic nie jest przesądzone!

27:26
    Sprytna kiwka w wykonaniu Salanciovej. Nie porozumiały się w bloku Tomsia i Polańska. Piłka setowa dla Słowacji!

25:26
    Przedziera się na lewym skrzydle Natalia Mędrzyk i teraz to Polki mają piłkę meczową!

24:25
    Berenika Tomsia zablokowana na prawej flance przez blok Słowaczek. Piłka setowa dla reprezentacji Słowacji!

23:24
    Dominika Drobnakova zatrzymana podwójnym blokiem na lewej flance. Piłka meczowa dla podopiecznych Jacka Nawrockiego!

17:19
    Michaela Abrhamova notuje asa serwisowego!

12:17
    As serwisowy Malwiny Smarzek!

12:16
    Znów świetnie Berenika Tomsia. Tym razem zatrzymuje ona pojedynczo na prawej flance atak Słowaczki. Druga przerwa techniczna w tej partii!

11:14
    As serwisowy Joanny Wołosz!

3:8
    Teraz Mędrzyk blokuj na lewej flance atak Pencovej. Pierwsza w tej partii przerwa techniczna!

15:25
    Ze środka w wolne pole trafia Gabriela Polańska. 2:0 dla Polek!

15:24
    Odpowiada skutecznym atakiem Natalia Mędrzyk. Piłka setowa dla reprezentacji Polski!

14:23
    Martyna Grajber wchodzi na parkiet i od razu zalicza asa serwisowego!

14:21
    Michaela Abrhamova punktuje w polu zagrywki!

9:16
    Berenika Tomsia popisuje się asem serwisowym. Druga w tym meczu przerwa techniczna i spora przewaga Polek!

2:11
    Dominika Drobnakova serwuje bardzo dobrze. Nie radzi sobie z tą zagrywką Natalia Mędrzyk!

0:9
    Bardzo dobra zagrywka Joanny Wołosz. As serwisowy!

0:8
    Zerwała atak na prawej flance Karin Sunderlikova, która jest załamana swoją grą w tej partii. Pierwsza przerwa techniczna. Słowacja zdemolowana!

0:2
    As serwisowy autorstwa Joanny Wołosz!

19:25
    Kończy tą partię Natalia Mędrzyk atakiem z lewego skrzydła po prostej w wolne pole!