Jagiellonia – Lech P. 2:2 (koniec) | Wisła K. – Termalica 1:2 (koniec) | Legia – Lechia 0:0 (koniec)
Pogoń – Korona 3:0 (koniec)
Pogoń Szczecin
3:0 (0:0)
Korona Kielce
Niedziela 04.06.2017, 18:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • PKO Ekstraklasa • Grupa Mistrzowska
    Dobre humory na koniec sezonu w Kielcach:

Pierwsza połowa nie zwiastowała aż takiego wyniku na koniec spotkania. Korona zupełnie pogubiła się w drugich 45 minutach, a Pogoń skrzętnie to wykorzystała – strzelając 3 bramki.
    Pogoń kończy sezon na 7. miejscu, natomiast Korona pozostaje na 5. lokacie!
    Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się dzisiaj Rafał Murawski, a wynik dopełnił Obst, który zanotował debiutanckie trafienie w Ekstraklasie. (20:10:30)
    Ostatecznie 3:0 dla Pogoni!

90+3

90+2
    Atak pozycyjny gospodarzy, którzy grają już bardzo pewnie. Nie oddadzą już futbolówki kielczanom! Arbiter łapie za gwizdek i kończy to spotkanie!

90+1
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
    90. Robert OBST - 3:0

90
    Gol dla Pogoni!

Korona zupełnie oddaje końcówkę tego meczu! Pogoń notuje serię strzelecką i wynik będzie jeszcze wyższy! ROBERT OBST kapitalnie minął obrońcę, a następnie pokonał golkipera z Kielc!

88
    Jeszcze raz próbuje zaskoczyć Frączczak, która szuka swojego gola w tym meczu! Niestety znów ponad poprzeczką!
    Trener Bartoszek nie kończy tego sezonu w euforii.

87. Rafał MURAWSKI - 2:0

87

Pospieszyłem się z rozwojem wypadków w tym meczu! Pogoń podwyższa prowadzenie w ostatnich minutach i wyjaśnia sprawę 3 punktów na koniec sezonu! Znów na listę strzelców wpisuje się RAFAŁ MURAWSKI, który pokonuje Peskovicia!

85
    Coraz nudniejsza końcówka tego spotkania. Sporo przerw, niepotrzebnych przewinień, a także gry na czas. Chyba już nic wielkiego się tu nie wydarzy.

83
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Mate Tsintsadze, na boisku pojawia się Robert Obst.

82
    Kolejne urazy. Tym razem pomocy lekarskiej wymaga Tsintsadze, który nie wstaje z murawy. Będzie chwila przerwy.

80
    10 minut do końca, a Pogoń szuka swojego szczęścia w kolejnym już rzucie rożnym! Pesković pewnie interweniuje po uderzeniu głową Drygasa!

78
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Bartosz Kwiecień, na boisku pojawia się Adrian Bednarski.

77
    Cebula ratuje swoją ekipę kapitalnym wślizgiem przed własną bramką! Będzie tylko korner dla gospodarzy, było bardzo groźnie!