Niemcy – Czechy 2:0 (koniec) | Dania – Włochy 0:2 (koniec)
Niemcy
2:0 (1:0)
Czechy
Niedziela 18.06.2017, 18:00 • Tychy • Mistrzostwa Europy U21 • Grupa C

Niemcy świetnie rozpoczynają Euro od zwycięstwa 2:0! Reprezentanci kraju zza naszej zachodniej granicy po przerwie podwyższyli prowadzenie na 2:0 i kontrolowali mecz do ostatniego gwizdka.

Zawodnikiem meczu wybrany zawodnik reprezentacji Niemiec, Max Mayer. Zawodnik Schalke prezentował się dziś naprawdę wybornie.

88
    Żółta kartka dla Jankto za protesty.

86
    Schodzi z boiska kapitan Niemiec, Arnold zastąpiony przez Haberera.
    85. Niewykorzystał rzutu karnego Selke!

85
    Płaski strzał w lewy róg bramki Selke, ale świetnie interweniuje Zima!
    84. Jakub Jankto (CZE)

84
    Będzie karny dla Niemców po zagraniu ręką Jankto!

83
    Ostre wejście wślizgiem w nogi rywala przez Travnika. Sędzia Manzano po raz pierwszy wyciąga żółtą kartkę.

82
    Trzema zawodnikami w linii obronie zagrają teraz Czesi, Chory zastępue Sacka.

76
    Na drugą korektę w składzie zdecydował się również trener reprezentacji Niemiec, wchodzi na boisko Philipp.
    71. Max Meyer (GER)

71
    Cerny kończy udział w dzisiejszym meczu, za niego wprowadzony na boisko Hasek.

66
    Pierwsza zmiana w reprezentacji Niemiec. Kończy swój występ Dahoud, za niego na placu gry melduje się Jung.

56
    Pierwsza zmiana w reprezentacji Czech. Barak zastępuje Sevcika, który popełnił duży błąd przy drugiej bramce.
    50. Serge Gnabry (GER) - 2:0

50
    Gol dla Niemiec!
    Niemcy powiększają przewagę! Błąd we własnej "szesnastce" Saceka, wykorzystał to SERGE GNABRY, który z najbliższej odległości pokonuje Zime!

Niemcy prowadzą zasłużenie do przerwy 1:0! To oni lepiej prezentowali się w pierwszej połowie tego spotkania. Czesi po dobrych kilkunastu minutach z upływem czasu oddali inicjatywę rywalom.

Czekamy na drugą połowę, zapraszamy po przerwie!
    44. Max Meyer (GER) - 1:0

44
    Potężny płaski strzał z dystansu MAXA MEYERA! Dość nieporadna interwencja Zimy i Niemcy wychodzą na prowadzenie!

27
    Ależ było blisko bramki dla Niemiec! Świetne podanie do Selke, który z ostrego kąta trafia w słupek i piłka wychodzi poza plac gry!

Pierwsze jedenastki już na murawie. Przed nami hymny państwowe!