Niemcy – Meksyk | 4:1 (koniec) |
Szirak – Gorica | 0:2 (koniec) | | | Irtysz Pawłodar – Dunav Ruse | 1:0 (koniec) | | | Kajrat – Kłajpeda | 6:0 (koniec) |
Ventspils – Valur | 0:0 (koniec) | | | Piunik – Slovan | 1:4 (koniec) | | | Partizani – Botew | 1:3 (koniec) |
AS Trencin – Kutaisi | 5:1 (koniec) | | | Levadia – Cork City | 0:2 (koniec) | | | Dinamo M. – NSÍ Runavík | 2:1 (koniec) |
Szachtior S. – Suduva | 0:0 (koniec) | | | VPS – Olimpija | 1:0 (koniec) | | | Dinamo Bt. – Jagiellonia | 0:1 (koniec) |
Czichura – Rheindorf | 0:1 (koniec) | | | Shkendija – Dacia | 3:0 (koniec) | | | Lyngby – Bangor | 1:0 (koniec) |
Kalju – B36 | 2:1 (koniec) | | | Ferencvaros – FK Jelgava | 2:0 (koniec) | | | Beitar – Vasas Budapešť | 4:3 (koniec) |
Odds BK – Ballymena | 3:0 (koniec) | | | Haugesund – Coleraine | 7:0 (koniec) | | | Larnaka – Red Imps | 5:0 (koniec) |
Zaria Balti – FK Sarajevo | 2:1 (koniec) | | | UE Santa Coloma – Osijek | 0:2 (koniec) | | | Lewski – Sutjeska | 3:1 (koniec) |
Zirä FK – Differdange | 2:0 (koniec) | | | Fola – Milsami | 2:1 (koniec) | | | Klaksvik – AIK Solna | 0:0 (koniec) |
Norrköping – Priština | 5:0 (koniec) | | | Connah's Quay – HJK | 1:0 (koniec) | | | Midtjylland – Derry | 6:1 (koniec) |
Bala Town – FC Vaduz | 1:2 (koniec) | | | Korcza – Sant Julià | 1:0 (koniec) | | | Vojvodina – Rużomberok | 2:1 (koniec) |
Maccabi T.A. – Tirana | 2:0 (koniec) | | | Domzale – Flora | 2:0 (koniec) | | | Tre Penne – Rabotnički | 0:1 (koniec) |
Crvena Zvezda – Floriana | 3:0 (koniec) | | | Široki – Ordabasy | 2:0 (koniec) | | | Mladost – Gandzasar | 1:0 (koniec) |
Mladost Lučani – Keşla FK | 0:3 (koniec) | | | Crusaders – Liepaja | 3:1 (koniec) | | | St. Johnstone – Trakai | 1:2 (koniec) |
Rangers – Progres | 1:0 (koniec) | | | Valetta – Folgore/Falciano | 2:0 (koniec) | | | St Joseph's – AEL Limassol | 0:4 (koniec) |
Żeljeznicar – Zeta | 1:0 (koniec) | | | Vidi FC – Balzan Youths | 2:0 (koniec) | | | Lech P. – Pelister | 4:0 (koniec) |
KR Reykjavík – SJK | 0:0 (koniec) | | | Stjarnan – Shamrock | 0:1 (koniec) |
Śląsk – GKS K. | 2:0 (koniec) |
finał
Szirak Giumri
0:2
(0:1)
ND Gorica
Gole:
15. Kapić, 69. Kapić
Sędziowie: Mikhail Vilkov – Dmitri Cheltsov, Aleksei Vorontsov (RUS)
Widownia:
Kartki: 74. Kpodo (GYU) – 38. Boben (NDG)
Spudłowany karny!:
Szirak Giumri:
Aivazov – Darbinyan, Mikaelyan, Kpodo, Davoyan (C) – Udo, Kaba – Bakayoko (74. Stanojević), Bichakhchyan, Alexandar (54. Kaina) – Nwabueze (74. Muradyan)
Zmiany: Ermakov – Prljevic, Poghosyan, Muradyan, Kaina, Stanojević, Safaryan,
Trener:
ND Gorica: Sorčan – Gregorič (C), Kavčič, Boben, Celcer – Kapić (90. Humar), Grudina, Kolenc – Osuji, Filipović (79. Nagode), Žigon (88. Marinič)
Zmiany: Štrukelj – Edafe, Humar, Jogan, Curk, Marinič, Nagode
Trener:
Zmiany: Ermakov – Prljevic, Poghosyan, Muradyan, Kaina, Stanojević, Safaryan,
Trener:
ND Gorica: Sorčan – Gregorič (C), Kavčič, Boben, Celcer – Kapić (90. Humar), Grudina, Kolenc – Osuji, Filipović (79. Nagode), Žigon (88. Marinič)
Zmiany: Štrukelj – Edafe, Humar, Jogan, Curk, Marinič, Nagode
Trener:
Sędziowie: Mikhail Vilkov – Dmitri Cheltsov, Aleksei Vorontsov (RUS)
Widownia:
Czwartek 06.07.2017
Gorica - Szirak 2:2
Gorica - Szirak 2:2
Gole: 13. Prljevic (sam.), 90+2. Osuji – 34. Kaba, 56. Bichakhchyan
Kartki: 44. Celcer (NDG), 60. Kapić (NDG) – 50. Davoyan (GYU), 81. Nwabueze (GYU), 88. Darbinyan (GYU) 89. Darbinyan (GYU), 90+3. Davoyan (GYU)
Zmiana w drużynie Szirak Giumri: z boiska schodzi Nwabueze, na boisku pojawia się Muradyan.
Strzelcem bramki KAPIĆ.
Strzelcem bramki KAPIĆ.