AS Roma – Udinese 3:1 (koniec) | Spal – Napoli 2:3 (koniec) | Juventus – Torino 4:0 (koniec)
Juventus FC
4:0 (2:0)
Torino FC
Sobota 23.09.2017, 20:45 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A • Runda 6

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (22:43:58)
    Juve pewnie wygrywa derbowy pojedynek:

To już koniec tego jednostronnego spotkania. Juventus Turyn bardzo pewnie pokonuje Torino FC 4:0 w derbowym meczu. Na listę strzelców wpisali się dzisiaj: Paulo Dybala (dwie bramki), Miralem Pjanić oraz Alex Sandro. Trzeba jednak podkreślić, że jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartkę otrzymał Baselli. Mimo wysokiej porażki Byków trzeba podkreślić bardzo dobre zawody w wykonaniu Salvatore Sirigu, który wielokrotnie ratował swój team przed wyższą klęską. Przy takim wyniku Stara Dama nadal ma na koncie komplet zwycięstw.

90+3

90+2
    Rozpoczyna się już druga doliczona minuta do tego spotkania. Niebawem sędzia z pewnością zakończy ten jednostronny pojedynek.
    90+1. Paulo Dybala (JUV) - 4:0

90+1
    Gol dla Juventusu!
    Strzelcem bramki PAULO DYBALA.

Były zawodnik Palermo jest obecnie w niesamowitej formie! Tym razem zawodnik ten otrzymał idealne odegranie od Higuaina w polu karnym, a później umiejętną podcinką wpisał się po raz drugi dzisiaj na listę strzelców! Znów były golkiper PSG był bezradny!

90
    To już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w tym meczu. Sędzia niebawem zasygnalizuje ile zdecydował się doliczyć dodatkowych minut.
    88. Douglas Costa nie pokonał Sirigu w znakomitej sytuacji:

88
    Cóż w tej bramce wyczynia dzisiaj Sirigu!? Tym razem włoski golkiper w cudownym stylu broni uderzenie z siódmego metra Douglasa Costy!

87
    Paulo Dybala uderzał zza pola karnego, ale wyraźnie skiksował i w efekcie bez trudu futbolówkę wyłapał Sirigu. Po chwili Argentyńczyk niecelnie uderzał z trzydziestego metra.

86
    Kombinacyjne rozegranie piłki przez Juventus w polu karnym Torino zakończyło się niedokładnym zgraniem przez Gonzalo Higuaina.

85
    Belotti po otrzymaniu podania na trzydziestym metrze starał się zaskoczyć Buffona uderzeniem z dystansu, ale wyraźnie chybił celu.

84
    Higuain starał się pokazać partnerowi na wolnym polu, ale w porę wyszedł z bramki włoski golkiper i przechwycił futbolówkę.

83
    Acquah fauluje wyprowadzającego kontrę Dybale i w efekcie otrzymuje w pełni zasłużoną żółtą kartkę.

82
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tej rywalizacji. Sędzia z pewnością nie będzie doliczał zbyt wielu dodatkowych minut.

80
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Mario Mandžukić, na boisku pojawia się Gonzalo Higuaín.

79
    Nie przedarł się tym razem w ofensywnej akcji chorwacki napastnik. Później również wyprowadzający kontrę rywale nie zdołali oddać uderzenia.

78
    Torino pomimo gry w osłabieniu stara się zastosować wyższe podejście pressingiem, ale bez pozytywnego efektu.

Dawid Czempisz

Gole: 16. Dybala, 40. Pjanić, 57. Aléx Sandro, 90+1. Dybala

Kartki:   45+1. Benatia (JUV) – 10. Baselli (TUI), 39. Ljajić (TUI), 83. Acquah (TUI)   24. Baselli (TUI)

Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
    Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 0:1. Foule: 16:12.
    Juventus FC: Buffon (C) – Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Aléx Sandro – Matuidi (72. Bentancur), Pjanić – Cuadrado (62. Bernardeschi), Dybala, Costa – Mandžukić (80. Higuaín).
    Zmiany: Pinsoglio, Szczęsny – Asamoah, Barzagli, Bentancur, Bernardeschi, Higuaín, Sturaro, Rugani.

Torino FC: Sirigu – De Silvestri, N`Koulou, Lyanco, Ansaldi – Rincón (75. Samuel Gustafsson), Baselli – Falqué (30. Acquah), Ljajić, Niang (70. Boyé) – Belotti (C).
    Zmiany: Ichazo, Milinković-Savić – Acquah, Berenguer, Boyé, Burdisso, Edera, Samuel Gustafsson, Molinaro, Moretti, Sadiq, Valdifiori.

Główny: Piero Giacomelli
    Asystenci: Filippo Meli, Gianluca Vuoto
    Techniczny: Antonio Damato