Błękitni – Garbarnia 2:0 (koniec) | Stal S. W. – Radomiak 2:2 (koniec) | Jastrzębie – Wisła Pu. 1:1 (koniec)
Gryf – Siarka T. 2:2 (koniec) | ŁKS – Olimpia E. 1:2 (koniec) | GKS Bełchatów – ROW Rybnik 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork – Rozwój 1:1 (koniec)
ŁKS Łódź
1:2 (1:0)
Olimpia Elbląg
Sobota 23.09.2017, 16:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 2. Liga • 10. kolejka

Spotkanie właśnie dobiegło końca! Niespodzianka w Łodzi, ponieważ ŁKS prowadził do przerwy, a ostatecznie po raz pierwszy w tym sezonie notuje porażkę. Dziękuję za uwagę! (17:55:01)

90+6

90+5
    Golkiper Olimpii ukarany żółtym kartonikiem za opóźnianie gry.

90+5
    Widejko zagrał płaską piłkę do Gamrota, ale ten minimalnie spudłował z szesnastego metra!

90+4
    Rozumowski nieprzepisowo zaatakował Pyciaka i został ukarany żółtym kartonikiem.

90+2
    Cały czas atakują przyjezdni! Gospodarze są totalnie oszołomieni, co starają się wykorzystać zawodnicy Olimpii.

90
    Aż o pięć minut zostaje przedłużony ten pojedynek.

89
    Ostre starcie Bryły i Lewandowskiego, na szczęście żadnemu z nich nic się nie stało.

88
    Goście wznawiają grę od rzutu wolnego w środkowym sektorze boiska. Łodzianie nie grają teraz dobrego futbolu i mają kłopot z przejęciem futbolówki.

86
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Danowski, na boisku pojawia się Korkliniewski.

85
    Gol dla Olimpii!

Coś nieprawdopodobnego! ANTON KOLOSOV oddał zaskakujące uderzenie z obrębu szesnastki z dość ostrego kąta i Kołba skapitulował! Świetną asystą popisał się w tej akcji Stępień.

84
    Ależ było blisko! Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzał Kolosov, ale trafił prosto w Kołbę!

83
    Wrzutka w pole karne łodzian, ale nie było tam żadnego z zawodników Olimpii, który mógłby tę akcję wykończyć.

82
    Bojas zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale absolutnie nie sprawił golkiperowi gospodarzy tym strzałem żadnych kłopotów.

81
    Pyciak nieszczęśliwie upadł na murawę i mieliśmy krótką przerwę w grze. Na szczęście z graczem ŁKS-u wszystko jest już w porządku i gramy dalej!

80
    Przed nami końcowe dziesięć minut tego pojedynku. Czy gospodarze rzucą się, aby ponownie wyjść na prowadzenie? A może do goście pójdą za ciosem? Czekają nas spore emocje!

79
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Guzik, na boisku pojawia się Maschera.

76

Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Świetne dogranie Kolosova piętą na dziesiąty metr do MATEUSZA SZMYDTA, który uderzenie w kierunku dłuższego słupka pokonał golkipera ŁKS-u!

75
    Szybkie tempo gry obserwujemy obecnie w Łodzi. Gra przenosi się błyskawicznie spod jednej bramki pod drugą. Czy zakończy się to golem dla któregoś z zespołów?

Gole: 41. Radionov – 76. Szmydt, 85. Kolosov

Kartki:   16. Kop-Ostrowski (OLE), 90+4. Rozumowski (OLE), 90+5. Daniel (OLE)