Szczecin – Red Dragons 1:4 (koniec) | AZS UŚ – FC Toruń 1:4 (koniec) | AZS Gdańsk – Piast 0:6 (koniec)
Słomniki – Wieliczka 5:0 (koniec)
AZS UG Gdańsk
0:6 (0:0)
Piast Gliwice
Sobota 30.09.2017, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 1

Pogrom w Gdańsku! Druga połowa to popis skuteczności przyjezdnych, którzy ostatecznie zwyciężają w wyjazdowym starciu aż 6:0. Dziękuję za uwagę! (19:38:35)

40

39
    Gol dla Piasta!

Pogrom w Gdańsku! Nie mają litości zawodnicy z Górnego Śląska. Strzelcem bramki COUTINHO.

39

Z wysuniętym golkiperem grali miejscowi, ale utracili futbolówkę. Bezlitośnie wykorzystał to PRZEMYSŁAW DEWUCKI.

38

W końcowym fragmencie gry gliwiczanie jeszcze raz pokonują golkipera gospodarzy. Na listę strzelców wpisuje się PRZEMYSŁAW DEWUCKI.

36

Dobijają rywali podopieczni Klaudiusza Hirscha!

35
    Po raz piąty faulują miejscowi, co oznacza, że każde kolejne przewinienie da rywalom przedłużony rzut karny! Piast w tej części gry zaledwie raz naruszył przepisy.

30

Gliwiczanie prowadzą już dwiema bramkami!

26

W drugiej połowie przyjezdnych na prowadzenie wysuwa ARIEL MNOCHY!

21

Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek w tym pojedynku. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Zostańcie z nami!

20

15
    Dwukrotnie w krótkim odstępie czasu naruszyli przepisy gry miejscowi. Do końca pierwszej części pozostało pięć minut efektywnego czasu gry, tymczasem w Gdańsku cały czas bez goli.

10
    Póki co bez bramek na hali w Gdańsku. Jak na razie gospodarze mają na swoim koncie jeden faul, natomiast przyjezdni dwa przewinienia.

1

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 26. Mnochy, 30. Mnochy, 36. Coutinho, 38. Dewucki, 39. Dewucki, 39. Coutinho