Odra O. – Bytovia 1:0 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Ł. 0:0 (koniec) | Wigry – Stal M. 2:0 (koniec)
Wigry Suwałki
2:0 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 07.10.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

Punkty zostały w Suwałkach. Oba gole dla lepszego zespołu strzelili zmiennicy. Wynik otworzył Mariusz Rybicki, a ustalił na 2:0 Robert Obst. (18:56:54)

90

90
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki ROBERT OBST.

Rzutem na taśmę piłkarze Wigier udokumentowali zwycięstwo drugim golem. Ponownie drogę do bramki znalazł zmiennik Artura Skowronka.

80
    Jeszcze 10 minut szans Stali na zapunktowanie w Suwałkach. Piłkarze ofensywni ustawieni wysoko w polu karnym, ale jest tam również gęsto od obrońców.

65
    Mało czasu zostaje drużynie z Mielca na reakcję. Po bramce Rybickiego gospodarze wycofani i utrudniają do maksimum oddanie strzału.

51
    Strzelcem bramki MARIUSZ RYBICKI.

Wprowadzony na boisko w przerwie Rybicki otworzył wynik meczu strzałem z linii pola karnego.

46
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Iorga, na boisku pojawia się Rybicki.

46

45

30
    30 minut gry za nami. 0:0.

10
    10 minut gry za nami. Póki co bez bramek, choć zarysowała się przewaga Wigier.
    Zaczynamy!

1

Wigry Suwałki: Budziłek – Remisz, Jurkowski, Kościelny, Bogusz, Sokołowski, Radecki, Pyłypczuk, Gąska, Iorga, Radaszkiewicz.

Stal Mielec: Strączek – Sadzawicki, Kiercz, Grodzicki, Leandro, Marciniec, Janota, Getinger, Wroński, Ganarczyk, Banaszewski..

Zapraszamy na relację zmiany wyniku, startujemy o 16:45.

Stal zremisowała 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec. W Mielcu najpierw "swojaka" zanotował Grodzicki, a w końcówce meczu gospodarzom punkt uratował Banaszewski.

Wigry w poprzedniej kolejce poległy przed własną publiką 0:2 w meczu z Chojniczanką. Dla gości z Chojnic gole zdobyli Mikołajczak oraz Danielewicz.

Stal w przypadku zwycięstwa zrówna się punktami z wiceliderem ligowej tabeli – Miedzią Legnica. Wigry zaś mają szansę wydostać się z dołu tabeli. Jest zatem o co grać!

Piotr

Gole: 51. Rybicki, 90. Obst

Wigry Suwałki: Budziłek – Remisz, Jurkowski, Kościelny, Bogusz, Sokołowski, Radecki, Pyłypczuk, Gąska, Iorga (46. Rybicki), Radaszkiewicz.

Zmiany: Wróbel – Dadok, Klimala, Wołkowicz, Rybicki, Obst, Gużewski.

Zmiany: Kozioł – Przystalski, Swędrowski, Lech, Misztal.

Sędziowie: Łukasz Bednarek