Szczecin – Słomniki 3:4 (koniec) | Clearex – AZS Gdańsk 3:3 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
3:4 (1:1)
Lex Kancelaria Słomniki
Niedziela 15.10.2017, 15:00 • Hala przy Twardowskiego, Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:03:20)

Brawa od publiczności dla walecznych szczecinian, ale uśmiechy malują się tylko na twarzach gości. Lex Kancelaria zdobyła komplet punktów po trudnym spotkaniu. Beniaminek pnie się w tabeli, a Pogoń zostaje na dnie.

40:00

39:50
    Poprzeczka uratowała Lex Kancelarię po ostatnim strzale Mateusza Jakubiaka. Centymetry dzieliły gospodarzy od remisu.

39:05
    Minuta nadziei szczecinian na doprowadzenie do remisu. Wszyscy futsaliści znad Odry są zaangażowani w budowanie ostatniego ataku.

37:35
    Upomnienie od sędziego dla jednego ze sztabowców Lex Kancelarii, który postanowił sobie coś wyjaśnić z Jakubiakiem.

36:45
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki OKTAWIAN SOLECKI.

Kilkanaście sekund po wycofaniu bramkarza Pogoń przedłuża szansę na zapunktowanie. Grający jako dodatkowy zawodnik Oktawian Solecki strzelił gola kontaktowego!

36:10
    Lex Kancelaria na połowie przeciwnika. To oznacza, że zyskuje cenny czas i niebawem może fetować drugie zwycięstwo w Futsal Ekstraklasie.

35:12
    W faulach zrobiło się 5:5, a to oznacza, że żaden futsalista na parkiecie nie może już bezkarnie faulować.

34:05
    Gol dla Lex Kancelarii Słomniki!
    Strzelcem bramki ADRIAN PATER.

Szczęśliwie, ale skutecznie! Pater strzelił z rzutu wolnego po nodze przeciwnika do bramki. Koszmider został kompletnie zmylony rykoszetem.

33:30
    Chrzczon zabrał piłkę Wędzonemu. Lex Kancelaria ma na pocieszenie rzut rożny i celebruje długo jego wykonanie. Teraz czas pracuje na korzyść gości.

32:05
    Drużyny ponownie na boisku. Najlepszy strzelec Pogoni czyli Mateusz Jakubiak popędził z kontratakiem, ale pod naciskiem defensora nie znalazł sposobu na pokonanie Lasika.

30:33
    Przerwa na żądanie trenera Pogoni 04 Szczecin. Muszą coś przygotować na końcówkę meczu gospodarze.

29:41
    Strzelcem bramki DAWID PORĘBSKI.

Lex Kancelaria odzyskała prowadzenie. Przechwyt na połowie przeciwnika, następnie składne rozegranie piłki zakończone strzałem do pustej bramki Porębskiego!

29:20
    Jakubiak zablokował uderzenie z ostrego kąta. Ponownie w ofensywie Lex Kancelaria, która nie nacieszyła się specjalnie długo prowadzeniem.

28:44
    Strzelcem bramki ARTUR JURCZAK.

Po podaniu od Jakubiaka mnóstwo miejsca miał Jurczak. Nie mógł strzelić lepiej doświadczony zawodnik Pogoni. 2:2 po uderzeniu w okienko bramki Lasika!

28:06
    Pierwsze uderzenie po zmianie wyniku oddał Jakubiak. Jedną ręką, a właściwie barkiem interweniował Lasik. Najważniejsze dla przyjezdnych, że skutecznie.

27:20
    Pogoń organizuje się do ataku, a przyjezdni hamują ich apetyt na ofensywę faulem na Jakubiaku.

26:42
    Strzelcem bramki ANDRZEJ MUSIAŁ.

Szybkie wznowienie ze stałego fragmentu. Poszedł na raz Oktawian Solecki, a jego zawahanie wykorzystał Musiał uderzeniem z bliska po wstrzeleniu Czecha!

Gole: 11. Peru, 29. Jurczak, 37. Oktawian Solecki – 20. Dominik Solecki, 27. Musiał, 30. Porębski, 35. Pater

Kartki:   24. Maćkiewicz (SZC), 25. Peru (SZC)

Pogoń '04 Szczecin: Koszmider (Szklarz, Wilkosz) – Maćkiewicz, Jurczak, Peru, Jakubiak – O. Solecki, Czepielewski, Łozowski, Jurys, Chrzczon, Czajkowski.

Lex Kancelaria Słomniki: Lasik (Zachariasz) – Czech, Jonczyk, Musiał, Leszczak – Kowal, Podobiński, Przeniosło, Wędzony, Vakhula, D. Solecki, Pater, Porębski.

Sędziowie: Grabowski, Biel – Sobinek