Szczecin – Słomniki 3:4 (koniec) | Clearex – AZS Gdańsk 3:3 (koniec)
Clearex Chorzów
3:3 (3:0)
AZS UG Gdańsk
Niedziela 15.10.2017, 17:00 • Hala Sportowa, Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Dziękujemy już Państwu serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (18:39:34)

To już koniec tego spotkania w chorzowskiej hali sportowej. Gospodarze ostatecznie tylko remisują z AZS UG Gdańsk 3:3. Bramki dla gospodarzy zdobywali dzisiaj Golly, Świtoń oraz Seget. Z kolei trafienia dla gości notowali Cyman (dwie) oraz Wesserling. Z pewnością bardziej ten punkt będzie zadowalał gości, którzy w tym meczu przegrywali już 0:3. Podopieczni Mirosława Miozgi z kolei rozegrali już kolejny z rzędu thriller przed własną publicznością.

39:12
    Piąte przewinienie popełnili zawodnicy przyjezdnego teamu. Każdy kolejny faul będzie skutkował przedłużonym rzutem karnym.

39:00
    To już ostatnia minuta tego spotkania. Ofensywną akcję wyprowadzają miejscowi piłkarze, ale tracą futbolówkę.

38:20
    Tomasz Lutecki otrzymał ładne podanie po linii bocznej, jednak jego uderzenie z dość ostrego kąta przeleciało obok bramki.

38:01
    Vadym Ivanov był faulowany przez zawodnika gości na własnej połowie boiska. Oba teamy mają po cztery faule na koncie.

37:30
    Timeout dla gospodarzy.

37:15
    Gospodarze w jednej akcji oddali trzy uderzenia na bramkę. Szczególnie na uwagę zasługuje ostatni strzał Mizgajskiego, ale jego główka przeleciała obok bramki.

36:35
    Mateusz Cyman fauluje ładnie zastawiającego futbolówkę Mariusza Segeta. Goście popełnili w tej połowie trzeci faul.

36:11
    Cudownie obsłużony podaniem został w polu karnym Mateusz Cyman, ale nie opanował on w odpowiednim momencie futbolówki.

35:18
    Świetną okazję na zdobycie bramki miał Vadym Ivanov! Jego uderzenie po ziemi z linii pola karnego wybronił kapitalnie Burglin!

35:00
    Do końca spotkania pozostało już jedynie pięć minut. Gospodarze mają na koncie trzy faule, a ich rywale dwa.

34:28
    Kapitalną okazję strzelecką miał Poźniak! Nabrał on ładnym zwodem Łuszczka, a później technicznie uderzył z linii pola karnego! Piłka odbiła się jednak tylko od poprzeczki!

34:17
    Mateusz Wesserling pociągał za koszulkę rywala i w efekcie obejrzał żółtą kartkę.

34:15
    Ładnym podaniem obsłużony został na lewym skrzydle kapitan gospodarzy. Bez zastanowienia zagrał on na czwarty metr, ale nikt nie zamknął akcji.

34:05
    Mateusz Omulak pojawił się na boisku w zespole gospodarzy. Przejął on w tej sytuacji piłkę na połowie rywali, ale później jego strzał został zablokowany.

33:10
    Teraz było groźnie pod drugim polem karnym. Poźniak ładnie minął rywali na prawym skrzydle i huknął na bramkę, ale nie zdołał zaskoczyć golkipera Clearexu.

33:02
    Seget ładnym podaniem na siódmym metrze obsłużył partnera z drużyny! Lutecki chybił jednak potężnym strzałem!

Patrycja Prucia

Gole: 9. Golly (kar.), 13. Świtoń, 19. Seget (Gładczak) – 23. Cyman, 24. Wesserling, 31. Cyman (Horbacz)

Kartki:   28. Gładczak (CHZ) – 27. Horbacz (GDA), 35. Wesserling (GDA)

Clearex Chorzów: Krzywicki (Puzio) – Gładczak, Seget, Mizgajski, Lutecki – Zdunek, Omylak, Łuszczek, Świtoń, Ivanov.
    AZS UG Gdańsk: Burglin (Sasiak) – Cyman, Pawicki, Horbacz, Poźniak – Osiński, Kreft, Osłowski, Olszewski, Wesserling, Wiśniewski.

Pierwszy:Sławomir Steczko (Kraków)
    Drugi:Andrzej Śliwa (Pińczów)
    Czasowy:Marcin Rosołek (Bytom)