AZS UŚ – Rekord 1:5 (koniec)
AZS UŚ Katowice
1:5 (0:1)
Rekord Bielsko-Biała
Środa 25.10.2017, 20:00 • Hala Sportowa, Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (21:45:02)

To już koniec tego meczu. AZS UŚ Katowice przegrywa wyraźnie na własnym obiekcie 1:5 z Rekordem Bielsko-Biała. Gospodarze byli równorzędnym rywalem dla wyżej notowanych rywali jedynie w pierwszej części spotkania. Wtedy jedyną bramkę zdobył Oleksandr Bondar. Po przerwie przewaga Rekordzistów jeszcze się powiększyła i trafienia zanotowali: Jan Janovsky, Michał Kubik, Paweł Budniak oraz Bartłomiej Nawrat. Honorowa bramka dla gospodarzy padła po strzale Kamila Kmiecika.

39:30
    Goście jeszcze mieli szansę na wyprowadzenie ofensywnej kontry. Poi zagraniu Biela nie zdołał zakoczyć lotnego bramkarza zawodnik z Bielska.

39:12
    W końcówce jeszcze swoje okazje mają miejscowi piłkarze. Zbyt długo Daniel Wojtyna zwlekał z oddaniem strzału, ale finalnie jego próba trafiła jedynie w słupek!
    Kolejna próba Kamila Kmiecika

39:00
    Przed nami ostatnia minuta tej rywalizacji. Gospodarze konstruują długą akcję w ataku pozycyjnym z lotnym bramkarzem. Znowu futbolówkę w polu karnym otrzymał Kamil Kmiecik i jego techniczne uderzenie broni Michał Kałuża!

38:26
    Kamil Kmiecik starał się uderzać z trudnej pozycji na wślizgu. Piłka po nogach jednego z rywali wyszła na rzut rożny.

38:00
    Kolejną akcję z lotnym bramkarzem wyprowadzać będą gospodarze. Już jeden raz pomogło im to w zdobyciu bramki.

37:16
    Michał Marek przejął piłkę na połowie katowiczan i potężnie huknął z dalszej odległości. Z problemami interweniuje golkiper miejscowych.

37:10
    Powoli zbliżamy się do zakończenia tego meczu. Rekord Bielsko-Biała przy takim wyniku awansuje na pierwsze miejsce w tabeli.
    Zmarnowana szansa Bondara

36:43
    Dwójkowa akcja gości w ostatnich minutach meczu! Michał Marek dograł futbolówkę na siódmy metr do Bondara, a uderzenie doświadczonego zawodnika wybił z linii bramkowej zawodnik Akademików!

36:24
    Zmiana w bramce przyjezdnego teamu. Doświadczonego Bartłomieja Nawrata zmienia na ostatnie minuty Michał Kałuża.

35:33
    Świetna okazja dla miejscowych! Przedarł się na prawym skrzydle Jacek Hewlik i jego mocne uderzenie po ziemi kapitalnie broni nogami Nawrat!

35:10
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ NAWRAT.

Golkiper przyjezdnego teamu bez zastawnowienia po przejęciu piłki we własnym polu karnym uderzył w kierunku bramki rywali! Nic nie zdołał zaradzić gracz AZS UŚ Katowice, gdy piłka wpadała do siatki Akademików!

35:00
    Gsopodarze momentalnie mogli trafić po raz drugi! Nie zdołał jednak wykorzystać sytuacji sam na sam z Nawratem rozpędzony Kmiecik!