AZS UŚ – Rekord 1:5 (koniec)
AZS UŚ Katowice
1:5 (0:1)
Rekord Bielsko-Biała
Środa 25.10.2017, 20:00 • Hala Sportowa, Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

35:10
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ NAWRAT.

Golkiper przyjezdnego teamu bez zastawnowienia po przejęciu piłki we własnym polu karnym uderzył w kierunku bramki rywali! Nic nie zdołał zaradzić gracz AZS UŚ Katowice, gdy piłka wpadała do siatki Akademików!

34:54
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Strzelcem bramki KAMIL KMIECIK.

Gospodarze zdobywają swoją pierwszą bramkę w tym meczu! Kamil Kmiecik zmienił tor lotu piłki uderzonej wcześniej sprzed pola karnego i zaskoczył bezradnego w tej sytuacji Nawrata!

28:37
    Strzelcem bramki PAWEŁ BUDNIAK.

Katastrofalnie grają teraz miejscowi. Tracą kolejny raz piłkę jeszcze na własnej połowie boiska i wykorzystują to Rekordziści! Po świetnej akcji na prawej stronie i dobrym dograniu do siatki strzałem z najbliższej odległości trafia Budniak!

28:25
    Strzelcem bramki MICHAŁ KUBIK.

Kompletnie pogubili się w defensywie miejscowi piłkarze! Finalnie do piłki przed polem karnym dopadł Michał Kubik i celnym strzałem w róg bramki pokonał bezradnego Bednarczyka!

20:40
    Strzelcem bramki JAN JANOVSKY.

Ależ szybko po przerwie prowadzenie podwyższają goście! Po szybkiej kontrze ładnie na skrzydle zachował się zawodnik Rekordzistów i dograł piłkę spod linii końcowej do wbiegającego na szóstym metrze Janovsky'ego! Kapitan gości pewnym strzałem skierował futbolówkę do siatki!

5:03
    Strzelcem bramki OLEKSANDR BONDAR.

No i goście wychodzią na prowadzenie dość szybko w tym meczu! Mocne uderzenie z bocznej strefy boiska posłał Paweł Budniak i piłkę przed siebie odbił Bednarczyk! Na trzecim metrze najlepiej zachował się Bondar, który trafił do siatki!