Stal M. – Stomil 1:3 (koniec) | Zagłębie S. – Ruch 2:1 (koniec)
Stal Mielec
1:3 (1:2)
Stomil Olsztyn
Piątek 03.11.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Mielec • Fortuna 1 Liga • 16. kolejka

Stomil Olsztyn wydostaje się z okolic dna tabeli dzięki przełomowemu, wyjazdowemu zwycięstwu. Drużyna z północy Polski wygrała 3:1, choć pierwsza straciła gola. W drugiej połowie Stal próbowała wyrównać, tymczasem w doliczonym czasie dostała trzeci, zabójczy cios. (19:57:55)

90+4

90+3
    Gol dla Stomilu!
    Strzelcem bramki DANI RAMIREZ.

W doliczonym czasie Stomil przypieczętował dość zaskakujące zwycięstwo. Autorem trzeciego gola Dani Ramirez!

90
    Rozpoczął się doliczony czas.

89
    Bramkarz Stomilu upomniany kartką za opóźnianie gry.

85
    Stomil już w głębokiej defensywie, a Stal buduje ostatnie ataki. Trudno przebić się przez ustawionego w jedenastu na własnej połowie przeciwnika.
    Większość kibiców na stadionie nie jest zadowolona z wyniku.

79
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Sadzawicki, na boisku pojawia się Górka.

70
    Grzegorz Lech mógł prawdopodobnie rozstrzygnąć spotkanie, jednak w dogodnej sytuacji podbramkowej nadział się na interwencję Majeckiego. Stal ma przeciwnika wciąż w zasięgu jednego gola.

67
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się M. Gancarczyk.

60
    Trener Stomilu może wprowadzić już tylko jednego zmiennika. Zbigniew Smółka trzech, ale jeszcze czeka z zamieszaniem w jedenastce.

55
    Stal Mielec próbowała rozpocząć drugą połowę tak jak pierwszą. Jedno się powtórzyło. Ponownie po wyjściu z szatni dobrą interwencję zaprezentował Skiba.

46

Po 45 minutach prowadzi Stomil Olsztyn 2:1, choć jako pierwszy stracił gola i na samym początku meczu dał się zdominować. Później złapał rytm, a efektem przyspieszenia przyjezdnych były dwie bramki.