Górnik Ł. – GKS K. 1:3 (koniec) | GKS T. – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Stomil – Chrobry 1:2 (koniec)
Bytovia – Chojniczanka 0:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Raków 0:3 (koniec) | Miedź – Puszcza 2:2 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:3 (0:1)
Chojniczanka Chojnice
Niedziela 12.11.2017, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Dziękuję za uwagę! (17:54:30)

Drutex-Bytovia przegrywa z Chojniczanką w prestiżowym meczu z lokalnym rywale. Goście byli konkretni i wykorzystali swoje sytuacje.

90+4

90
    Sędzi dolicza co najmniej 4 minuty.

87
    Ostatnie minut nadziei Drutex-Bytovii na zdobycie przynajmniej bramki honorowej.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróbel (Drutex-Bytovia Bytów).

86
    Czerwona kartka dla Markowski (Chojniczanka Chojnice).

82
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Ryczkowski, na boisku pojawia się Fila.

81
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Wolski.

79
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Biel.

76
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki Krzysztof DANIELEWICZ.
    Mikołajczak popędził prawą stroną, zagrywa wzdłuż bramki, tam jest Danielewicz, który głową pakuje piłkę do siatki.

73
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Grzelak, na boisku pojawia się Danielewicz.

71
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Szewczyk.

66
    Chojniczanka zdecydowanie bardziej odważnie gra w drugiej połowie. Gospodarze nie mogą poradzić sobie po stracie bramki.

58
    Żółtą kartkę otrzymuje Grzelak (Chojniczanka Chojnice).

56
    Strzelcem bramki Emil DROZDOWICZ.
    Wejście smoka Drozdowicza. Po kilkudziesięciu sekundach po pojawieniu się na boisku zdobywa gola. Piłka po strzale zawodnika Chojniczanki trafia w słupek, potem dopada do niej Drozdowicz, który pakuje piłkę do siatki Drutex-Bytovii.

55
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Bąk, na boisku pojawia się Drozdowicz.

54
    Bardzo dobre uderzenie Kamińskiego, ale świetna interwencja Janukiewicza.

52
    Pierwsze minuty drugiej połowy bardziej wyrównane niż pierwsza część spotkania. Chojniczanka gra trochę odważniej.