Górnik Ł. – GKS K. 1:3 (koniec) | GKS T. – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Stomil – Chrobry 1:2 (koniec)
Bytovia – Chojniczanka 0:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Raków 0:3 (koniec) | Miedź – Puszcza 2:2 (koniec)
Górnik Łęczna
1:3 (1:0)
GKS Katowice
Niedziela 12.11.2017, 12:00 • Stadion Górnika, Łęczna • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Górnik Łęczna nie wykorzystał ani przewagi gola, ani przewagi liczebnej. Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu prowadził 1:0, jednak pozwolił rywalom na zdobycie trzech bramek. Po zwycięstwie 3:1 punkty dopisał sobie GKS. (13:49:52)
    Punkty w drodze do Katowic!

90+3

90+2
    Gol dla GKS-u Katowice!
    Strzelcem bramki ADRIAN BŁĄD.

W doliczonym czasie Błąd trafił do opuszczonej bramki Górnika Łęczna i gwarantuje katowiczanom zwycięstwo w pamiętnych okolicznościach.

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

87
    Strzelcem bramki WOJCIECH KĘDZIORA.

GKS Katowice finiszuje w stylu trudnym do uwierzenia. Już prowadzi, a coraz regularniejszy w zdobywaniu bramek jest Kędziora.

86
    Strzelcem bramki DAWID PLIZGA.

Akcja zmienników skutkuje wyrównaniem. Błąd obsłużył podaniem Plizgę, który strzelił celnie. GKS Katowice zdobył gola w dziesięciu, a nie potrafił w jedenastu.

85
    Sebastian Nowak wykazał się po strzale Sosnowskiego, dzięki czemu GKS Katowice pozostaje jeszcze w walce o korzystniejszy wynik.

79
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Szewczyk, na boisku pojawia się Jarecki.

79
    GKS Katowice dokończy mecz w osłabieniu. W kilka minut Kalinkowski dostał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Kalinkowski (GKS Katowice).

75
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Prokić, na boisku pojawia się Cerimagić.

75
    Górnik Łęczna jest kwadrans od odniesienia zwycięstwa. Przewinienia i zmiany powodują, że tempo w ostatnich minutach było rwane. Trudno jest podopiecznym Piotra Mandrysza rozwinąć skrzydła.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Tymiński (Górnik Łęczna).

66
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Frańczak, na boisku pojawia się Błąd.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Skrzecz (GKS Katowice).

63
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Szerszeń, na boisku pojawia się Tymiński.

55
    W obronie gości gra obecnie Zejdler. Górnik Łęczna stara się atakować z wykorzystaniem tego skrzydła. Ostatnią akcję gospodarzy zakończył strzałem Szysz.

Gole: 13. Szysz (kar.) – 86. Plizga, 87. Kędziora, 90+2. Błąd

Kartki:   73. Tymiński (LCZ) – 64. Skrzecz (KAT), 77. Kalinkowski (KAT)   79. Kalinkowski (KAT)

Górnik Łęczna: Prusak – Sasin, Sosnowski, Kosznik, Pisarczuk – Pruchnik, Karbowy – Szerszeń (63. Tymiński), Szewczyk (79. Jarecki), Bonin – Szysz.

Zmiany: Rojek – Tymiński, Kasperkiewicz, Wiech, Jarecki, Pacek, Szczerba.

GKS Katowice: Nowak – Frańczak (66. Błąd), Klemenz, Midzierski, Mączyński (46. Plizga) – Zejdler, Kalinkowski – Skrzecz, Foszmańczyk, Prokić (75. Cerimagić) – Kędziora.

Zmiany: Abramowicz – Cerimagić, Błąd, Kamiński, Słomka, Plizga, Goncerz.

Sędziowie: Konrad Kiełczewski (Białystok)