Gwardia – Azoty 29:33 (koniec) | Pogoń – KPR 28:24 (koniec) | MMTS – Meble Wójcik 27:21 (koniec)
Chrobry – Energa MKS 27:26 (koniec) | Wybrzeże – Piotrkowianin 29:20 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
29:20 (15:10)
Piotrkowianin Piotrków Tr.
Sobota 02.12.2017, 18:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 12. kolejka

To już wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (19:27:10)

Koniec spotkania. Gospodarze pewnie wygrywają i zapisują kolejne punkty w ligowej tabeli! W drugiej połowie byli oni znacznie skuteczniejsi od rywali i dzięki temu powiększyli przewagę z pierwszej części spotkania.

Koniec meczu. (29:20)
    60
    Tuż przed końcową syreną trafia z lewego skrzydła Mróz! (29:20)
    60
    Komarzewski pewnie z siedmiu metrów! (29:19)

60
    Kondratiuk jeszcze faulowany podczas rzutu. Karny na zakończenie spotkania! (28:19)
    59
    Jeszcze rzuca Woynowski, piłka w siatce! (28:19)
    57
    Odpowiada Woynowski. (28:18)
    57
    Jeszcze podwyższają gospodarze! To będzie nokaut! (28:17)
    56
    Z siedmiu metrów trafia Papaj! (27:17)

56
    Faulowany teraz jeden z gospodarzy. Faulujący Rutkowski dostał dwie minuty kary, a gospodarze rzut karny. (26:17)

54
    Timeout dla gospodarzy. (26:17)
    54
    Mróz trafia ze skrzydła! Nie powinno to jednak zmienić końcowego rezultatu. (26:17)
    53
    Długie zagranie bramkarza do Papaja i ten wykorzystuje kontrę swojego zespołu! (26:16)
    52
    Rzuca Rogulski i mimo interwencji bramkarza piłka znalazła się w siatce! (25:16)
    51
    Swat pewnie wykorzystuje podyktowany przed chwilą rzut karny! (24:16)

51
    Obie drużyny w pełnych składach. (24:15)

50
    Wychodzący z kontrą Pozarek rzuca mocno ze znacznej odległości i piłka znalazła się w siatce! (24:15)