Crotone – Napoli 0:1 (koniec)
FC Crotone
0:1 (0:1)
SSC Napoli
Piątek 29.12.2017, 20:45 • Stadio Ezio Scida, Crotone • Włoska Serie A • Runda 19

88
    Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Driesa Mertensa. Słaba współpraca z partnerami oraz nie najlepiej wykonane stałe fragmenty gry sprawiły, że Maurizo Sarri na ostatnie minuty daje szanse Rogowi.

81
    Wenezuelczyk już melduje się na placu gry, za kontuzjowanego Włocha.
    77. Świetne uderzenie Crociaty:

77
    Kolejna zmiana w drużynie Sarriego. Za zmęczonego Jorginho wchodzi Gwinejczyk Diawara. Szkoleniowiec Napoli widzi, że Crotone z minuty na minutę gra coraz lepiej, dlatego zmiana w środku pola może dać drugiej linii Napoli drugi oddech.

73
    Za zupełnie wyłączonego z gry w dzisiejszym spotkaniu Barberisa wchodzi młody Crociata. Walter Zenga liczy na odmianę drugiej linii w końcowym fragmencie tego meczu.

67
    Na boisku melduje się Piotr Zieliński. Polak zmienia na skrzydle Lorenzo Insigne. Już od kilku spotkań próbuje znaleźć byłemu zawodnikowi nową pozycję Maurizio Sarri. Zieliński ostatnio na skrzydle spisywał się co najmniej dobrze.

46
    Jedna zmiana w ekipie gospodarzy. Za porządnie dziś wyglądającego Simića wchodzi Sampirisi. Być może Czech doznał jakiegoś urazu.

Bartek Łojewski

Gole: 17. Hamšík

Kartki:   39. Ceccherini (COE) – 30. Jorginho (NEA), 52. Albiol (NEA)

Posiadanie piłki: 28 % : 72 %.
    Strzały celne: 5:23. Strzały niecelne: 3:10. Rzuty rożne: 2:15. Spalone: 2:3. Foule: 10:6.
    FC Crotone: Cordaz (C) – Faraoni (81. Romero), Simic (46. Sampirisi), Ceccherini, Martella – Rohdén, Barberis (73. Crociata), Mandragora – Trotta, Budimir, Stoian.