Wybrzeże – Chrobry 24:30 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
24:30 (8:16)
KGHM Chrobry Głogów
Wtorek 16.01.2018, 18:45 • Hala AWFiS, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 16. kolejka

59
    Tylutki z karą dwóch minut za faulowanie Adamczyka. (23:29)

50
    Ostry faul Gądka i dostaje dwie minuty kary. Goście z rzutem karnym. (17:24)

46
    Klinger mocno z dystansu, ale trafia w bramkarza! Faulowany był jednak przez Suleja i zawodnik gospodarzy z karą dwóch minut. (16:22)

38
    Sadowski dostaje dwie minuty za faul na rywalu. Gospodarze za to już w komplecie. (12:21)

36
    Gujski był jeszcze faulowany przez Wróbla i zawodnik gospodarzy dostał dwie minuty kary. (12:19)

24
    Kara dwóch minut dla Podobasa. (7:14)

Kamil Kazmierczak

Energa Wybrzeże Gdańsk: Suchowicz, Chmieliński, Pieńczewski – Podobas, Gądek, Komarzewski, Sulej, Rogulski, Prymlewicz, Wróbel, Wołowiec, Adamczyk, Kostrzewa.
    KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Zdobylak, Pawłowski, Świtała, Sadowski, Klinger, Babicz, Gujski, Tylutki, Biegaj, Orpik, Krzysztofik, Rydz.

Sędziowie: Leszczyński, Piechota.