Wybrzeże – Chrobry 24:30 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
24:30 (8:16)
KGHM Chrobry Głogów
Wtorek 16.01.2018, 18:45 • Hala AWFiS, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 16. kolejka
    60
    Szybka odpowiedź Adamczyka w samej końcówce! (24:30)
    60
    Trafia jeden z gości! (23:30)

59
    Tylutki z karą dwóch minut za faulowanie Adamczyka. (23:29)
    59
    Adamczyk odpychany, ale trafia do siatki! (23:29)
    58
    Teraz Klinger z dystansu. Piłka leci nad rękami defensorów i wpada do siatki! (22:29)
    56
    Po raz kolejny Wróbel z dystansu! Jest dzisiaj nie do zatrzymania w tym elemencie gry! (22:28)
    55
    Szybkie trafienie gości! (21:28)
    55
    Odpowiada Adamczyk mocnym rzutem z ósmego metra. (21:27)
    55
    Trafiają goście. Siedem bramek przewagi przyjezdnych na nieco ponad pięć minut przed końcem! (20:27)
    53
    Kolejny atomowy rzut Wróbla z dystansu, tym razem piłka w siatce! (20:26)
    52
    Wróbel ze skrzydła mocno i celnie! (19:26)
    51
    Teraz Orpik z koła! (18:26)
    50
    Wróbel odpowiada atomowym rzutem z dystansu! (18:25)
    50
    Gujski z siedmiu metrów z każdą próbą rzuca co raz bardziej efektownie! (17:25)

50
    Ostry faul Gądka i dostaje dwie minuty kary. Goście z rzutem karnym. (17:24)
    47
    Odpowiada mocno i celnie z dystansu Adamczyk. Piłka wpada tuż pod poprzeczką! (17:23)
    46
    Gujski pewnie z siedmiu metrów. Świetna celność tego zawodnika! (16:23)

46
    Klinger mocno z dystansu, ale trafia w bramkarza! Faulowany był jednak przez Suleja i zawodnik gospodarzy z karą dwóch minut. (16:22)
    44
    Trafia schodzący ze skrzydła Komarzewski. Odrabiają straty gospodarze, ale czy wystarczy czasu na zdobycie korzystnego wyniku? (16:22)
    43
    Wróbel mocno i celnie z dystansu. (15:22)
    42
    Wróbel szybko odpowiada! (14:22)
    42
    Klinger z dystansu i celnie! (13:22)
    38
    Kostrzewa wykorzystuje rzut karny! (13:21)

38
    Sadowski dostaje dwie minuty za faul na rywalu. Gospodarze za to już w komplecie. (12:21)
    37
    Przechwycił Klinger i trafił do pustej bramki gospodarzy! (12:21)
    37
    Sadowski mocno z około ośmiu metrów i piłka w siatce! (12:20)

36
    Gujski był jeszcze faulowany przez Wróbla i zawodnik gospodarzy dostał dwie minuty kary. (12:19)
    35
    Fenomenalny mecz Gujskiego. Tym razem przedarł się przez defensywę i rzucił tuż pod poprzeczkę! (12:19)
    35
    Kontra gospodarzy i Komarzewski kończy ją rzutem ze skrzydła! (12:18)
    34
    Kolejna kontra gospodarzy, tym razem Kostrzewa się nie myli. (11:18)
    33
    Z kozłem rzuca jeden z gospodarzy i piłka w siatce! (10:18)
    32
    Gujski mocno i celnie z siedmiu metrów. (9:18)
    32
    Wróbel mocno z dystansu i piłka w siatce! (9:17)
    31
    Gujski do Krzysztofika, ten zabawił się z bramkarzem i pokonał go technicznym rzutem. (8:17)
    27
    Rydz do Krzysztofika, a ten trafia w poprzeczkę! Jeszcze Orpik rzucił się do lecącej piłki i wpakował ją do siatki! (8:16)
    26
    Podobas dopadł do piłki odbitej od słupka. Wkręcił ją ze skrzydła do siatki! (8:15)
    24
    Goście wykorzystują grę w przewadze i Biegaj trafia ze skrzydła. (7:15)

24
    Kara dwóch minut dla Podobasa. (7:14)
    22
    Szybka odpowiedź Rydza. (7:14)
    22
    Rogulski ze skrzydła mocno i celnie. (7:13)
    21
    Babicz do Krzysztofika i ten z bliskiej odległości pewnie trafia! (6:13)
    20
    Przechwyt gości pod własnym polem bramkowym, wyszli oni z kontrą i skończył ją Sadowski. (6:12)
    18
    Rogulski dostał piłkę tuż przed polem bramkowym i pewnie trafił! (6:11)
    17
    Babicz mocno z dystansu i celnie! (5:11)
    16
    Klinger wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnie kończy! (5:10)
    15
    Gujski pewnie z siedmiu metrów. (5:9)
    15
    Kontra gospodarzy i kończy ją rzutem z biodra Kostrzewa! (5:8)
    14
    Atomowy rzut Adamczyka z dystansu i piłka po odbiciu od poprzeczki wpada do siatki! (4:8)
    14
    Szybka wymiana podań i trafia Gujski! Świetna celność tego zawodnika! (3:8)
    12
    Trafiają gospodarze po dłuższej przerwie! (3:7)
    11
    Kolejna kontra gości po przechwycie, tym razem kończy ją Gujski! (2:7)
    10
    Świetne zagranie do wolnego Krzysztofika i ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! (2:6)
    9
    Gujski nie myli się z siedmiu metrów i mamy trzybramkowe prowadzenie gości! (2:5)
    7
    Piłka do Krzysztofika i ten rzuca bez większych problemów. Piłka w siatce! (2:4)
    7
    Kostrzewa mocno i celnie! (2:3)

4
    Żółta kartka dla Wybrzeże Gdańsk (Wróbel). (1:3)
    4
    Skuteczna odpowiedź gości. (1:3)

4
    Żółta kartka dla SPR Chrobry Głogów (Adamczyk). (1:2)
    3
    Mocny rzut Wróbla ze środka i piłka wpada tuż pod poprzeczką! (1:2)
    2
    Biegaj kończy kontrę i mamy dwubramkowe prowadzenie gości! (0:2)
    1
    Sadowski świetnie kończy kontrę swojego zespołu. (0:1)

Kamil Kazmierczak

Energa Wybrzeże Gdańsk: Suchowicz, Chmieliński, Pieńczewski – Podobas, Gądek, Komarzewski, Sulej, Rogulski, Prymlewicz, Wróbel, Wołowiec, Adamczyk, Kostrzewa.
    KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Zdobylak, Pawłowski, Świtała, Sadowski, Klinger, Babicz, Gujski, Tylutki, Biegaj, Orpik, Krzysztofik, Rydz.

Sędziowie: Leszczyński, Piechota.