Francja – Dania | 32:29 (koniec) | | | Hiszpania – Szwecja | 29:23 (koniec) |
Arka – Viborg HK | 21:32 (koniec) |
Energa MKS – Piotrkowianin | 25:22 (koniec) | | | KPR – Meble Wójcik | 20:25 (koniec) | | | Arka – Chrobry | 26:29 (koniec) |
Zagłębie – SPR Pogoń | 31:28 (koniec) |
KPR J.G. – EKS Start | 28:30 (koniec) |
finał
Arka Gdynia
26:29
(13:14)
KGHM Chrobry Głogów
25
|
Sadowski fauluje rywala i dostaje żółtą kartkę. Spójnia z rzutem karnym! (11:11)
|
|
14
|
Kamyszek fauluje rywala i dostaje żółtą kartkę. Rywale mają rzut karny! (6:7)
|
|
7
|
Biegaj fauluje i dostaje żółtą kartkę. (2:4)
|
|
6
|
Żółta kartka dla Spójnia Gdynia (Sergiusz Dworaczek). (2:4)
|
|
4
|
Żółta kartka dla SPR Chrobry Głogów (Krzysztof Tylutki). (1:2)
|
Arka Gdynia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | M. Głębocki | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | J. Michalczuk | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Zimakowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | F | B. Brukwicki | 1/0 | 0 | 1 | ||
4 | PS | P. Ćwikliński | 1/0 | 0 | 1 | ||
11 | F | M. Czaja | 1/0 | 0 | 0 | ||
31 | K | S. Dworaczek | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | PR | R. Jamioł | 3/0 | 0 | 0 | ||
9 | LR | R. Kamyszek | 3/0 | 0 | 1 | ||
3 | LS | A. Lisiewicz | 3/0 | 0 | 1 | ||
65 | F | M. Marszałek | 5/0 | 0 | 0 | ||
2 | F | O. Męczykowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | K | K. Pedryc | 3/0 | 0 | 1 | ||
22 | PS | R. Rychlewski | 6/4 | 1 | 0 | ||
Łącznie | 26/4 | 1 | 2 | 5 | 0 | ||
KGHM Chrobry Głogów | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
20 | B | M. Kapela | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | R. Stachera | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | A. Babicz | 6/0 | 0 | 1 | ||
15 | LS | R. Biegaj | 2/0 | 0 | 0 | ||
11 | ŚR | M. Gujski | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | LR | T. Klinger | 6/0 | 0 | 0 | ||
17 | K | J. Orpik | 3/0 | 0 | 2 | ||
5 | K | K. Pawłowski | 4/4 | 0 | 0 | ||
91 | ŚR | M. Rydz | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | PR | K. Sadowski | 2/1 | 1 | 0 | ||
7 | LS | M. Świtała | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | ŚR | K. Tylutki | 0/0 | 0 | 2 | ||
2 | PS | J. Wierucki | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | F | M. Zdobylak | 3/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 29/5 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Arka Gdynia:
Michalczuk, Zimakowski, Głębocki – Męczykowski, Lisiewicz, Ćwikliński, Kamyszek, Pedryc, Czaja, Jamioł, Brukwicki, Rychlewski, Dworaczek, Marszałek.
Zmiany:
Trener:
KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Zdobylak, Pawłowski, Świtała, Sadowski, Klinger, Babicz, Gujski, Tylutki, Biegaj, Orpik, Rydz, Wierucki.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Zdobylak, Pawłowski, Świtała, Sadowski, Klinger, Babicz, Gujski, Tylutki, Biegaj, Orpik, Rydz, Wierucki.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Jakub Jerlecki (Szczecin), Maciej Łabuń (Szczecin).
Delegat: Ireneusz Cieśliński.
Widownia:
Kamil Kazmierczak
@kkazmierczak15