FC Toruń – Red Dragons 3:2 (koniec)
FC Toruń
3:2 (2:1)
Red Dragons Pniewy
Piątek 23.02.2018, 18:00 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • 14. kolejka

Po emocjonującej końcówce dobiega końca spotkanie w Toruniu! Gospodarze utrzymali prowadzenie i inkasują tym samym komplet punktów. Brawa należą się także przyjezdnym, którzy zaprezentowali wysoki poziom i cały czas byli zdeterminowani w walce o remis.

To wszystko na dziś, dziękuję za uwagę! (19:38:55)

40:00

39:59
    Nieudane wznowienie gry przez Kosteckiego, marnują ostatnią szansę pniewianie!

39:57
    Strzał Soleckiego z dużego dystansu, ale piłka trafia w Morozova. Korner dla pniewian.

39:41
    Vakhula uderzał zza pola karnego, ale świetnie blokuje ten strzał Wojciechowski.

39:00
    Przed nami ostatnia minuta tego spotkania! Czy Red Dragons dopnie swego i doprowadzi do wyrównania?

38:27
    Długo "klepią" piłkę na połowie torunian przyjezdni. W dłuższym czasie udało im się wywalczyć rzut rożny.

37:40
    Z lotnym golkiperem grają przyjezdni. W tej roli Błaszyk.

37:25
    Faule: 4-3.

37:16
    Łukasz Frajtag poprosił o przerwę.

36:55
    Stankowiak uderzał z bardzo ostrego kąta, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

36:20
    Hoły naciskany przez Kiepera wybija piłkę na aut. Mają problem ze stworzeniem sobie jakiejś dogodnej sytuacji pniewianie. Ciężko im w tym momencie wyjść z piłką poza własną połowę.

36:00
    Faulowany na własnej połowie boiska był Wojciechowski. Obie ekipy mają w tym momencie po trzy faule na swoim koncie.

35:15
    Szanują piłkę gospodarze. Torunianie starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce, aby uniemożliwić rywalom odrobienie strat.

34:17
    Jeden z zawodników drużyny gości oddał mocne, płaskie uderzenie na bramkę torunian, ale bardzo dobrą interwencją zatrzymał piłkę Neagu!

33:48
    Zabrakło komunikacji w drużynie Red Dragons. Łatwo tracą futbolówkę pniewianie. Goście tracą również niezwykle cenny czas. Do wyrównania pozostało im nieco ponad sześć minut efektywnego czasu gry.

32:54
    Nie trafił czysto w piłkę Spychalski po zagraniu od Kiepera.

32:42
    Błaszyk faulował nieopodal własnego pola karnego Cymana. Rzut wolny z dogodnej odległości dla podopiecznych Łukasza Żebrowskiego.

Gole: 8. Mikołajewicz, 19. Mikołajewicz, 25. Elsner – 16. Vakhula, 30. Solecki