Energa MKS – Chrobry 25:29 (koniec) | Meble Wójcik – MMTS 25:24 (koniec) | Zagłębie – Górnik 28:24 (koniec)
Piotrkowianin – Wybrzeże 21:25 (koniec)
Piotrkowianin Piotrków Tr.
21:25 (12:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk
Sobota 03.03.2018, 18:00 • Hala Relax, Piotrków Trybunalski • Orlen Superliga mężczyzn • 24. kolejka

Piotrkowianin – Wybrzeże Gdańsk 21:25 (12:12)

Piotrkowianin: Schodowski, Procho – Mróz 6, Urbański 2, Woynowski, Iskra 3, Góralski 4, Surosz 2, Andreou, Pożarek, Achruk, Makowiejew 1, Tórz 2, Pacześny 1, Rutkowski.
    Rzuty karne: 2/4
    Kary: 0 min
    Żółte kartki: Góralski, Pożarek, Tórz

Wybrzeże: Pieńczewski – Podobas, Kornecki, Bednarek 1, Komarzewski, Sulej 1, Rogulski 3, Prymlewicz 3, Kondratiuk 5, Wróbel 1, Adamczyk, Kostrzewa 11.
    Rzuty karne: 3/5
    Kary: 8 min (Sulej, Rogulski, Prymlewicz, Wróbel)
    Żółta kartka: Bednarek

Sędziowali: Andrzej Chrzan, Michał Janas (Tarnów). Widzów: 600 (20:04:10)

Koniec meczu. (21:25)
    60
    Łukasz Rogulski przesądził sprawę. Wybrzeże za chwilę cieszyć się będzie z czterech punktów. (21:25)
    59
    Z dystansu bramka Adriana Kondratiuka. Wybrzeże ma wygraną na wyciągnięcie ręki. (21:24)
    58
    Kontra Piotrkowianina i bramka Filipa Surosza. (21:23)

55
    Z rzutu karnego nie trafił Marcin Tórz. Wybrzeże blisko wygranej. (20:23)
    55
    Z dystansu skutecznie Adrian Kondratiuk. (20:23)

55
    Sześć minut do końca spotkania. Przy piłce Piotrkowianin. (20:22)
    54
    Skuteczny rzut z biodra Jacka Suleja. (20:22)

53
    Timeout dla gospodarzy. (20:21)
    51
    Kontaktowy gol Tomasza Mroza. (20:21)

51
    Kilka minut bez rzuconego gola. Do końca 9,5 minuty. Przy piłce goście. (19:21)
    47
    Skuteczna akcja z koła Adama Pacześnego. (19:21)
    46
    Kolejny gol dla gości. Tym razem Mateusz Wróbel. (18:21)
    45
    Ważna bramka Adriana Kondratiuka. Dwa gole przewagi gości na kwadrans przed końcem. (18:20)