Resovia – Cuprum 3:0 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:1 (koniec) | Warta – BKS Visła 3:0 (koniec)
BBTS – MKS 1:3 (koniec) | Dafi Społem – Stocznia 0:3 (koniec) | ZAKSA – GKS 1:3 (koniec)

0:0
    Kapitalne widowisko. Dwa pierwsze sety zdominowane przez olsztynian. Wydawało się, że to AZS wygra tenb mecz, ale jednak gdańszczanie odżyli i od trzeciego seta byli nie do zatrzymania! Dwa punkt dla Trefla, jeden dla AZS-u! (23:04:28)

16:14

16:14
    Mika w kontrze na skrzydle wygrywa walkę na siatce i koniec! Gospodarze wygrywają! Ulala!

15:14
    Grzyb skutecznie po przerwie ze środka siatki!

14:14
    Autowa zagrywka Damiana Schulza! Tak więc, gramy na przewagi! Jeszcze jeden czas na życzenie Anastasiego!

14:13
    AZS jeszcze walczy! Hadrava przez dziurę w bloku udanie po skosie.

14:12
    Szczęśliwa zagrywka po taśmie Nowakowskiego i as serwisowy! Meczowa dla Trefla!

13:12
    Po przerwie Kochanowski myli się w polu serwisowym!

12:12
    Hadrava w kontrze pewnie na prawej stronie siatki! Remis i czas na życzenie Andrei Anastasiego!

12:11
    Po przerwie Kochanowski skutecznie na środku siatki.

12:10
    Ależ wymiana z obu stron...W końcu Andriga atakuje na lewej stronie siatki, ale zostaje zablokowany! Czas dla szkoleniowca przyjezdnych.

11:10
    Olsztynianie nie wykorzystują kontry. Odpowiedź gdańszczan i pewny atak po skosie Szalpuka!

10:10
    Zablokowany na prawej stronie siatki Schulz i mamy remis! Szykuje się ciekawa końcówka!

10:9
    Ale teraz Schulz psuje zagrywkę i trafia prosto w siatkę.

10:8
    Szybkie rozegranie i kapitalny, potężny atak Szalpuka po skosie nie do obrony.

9:8
    Kolejna już popsuta zagrywka Wojtka Grzyba!

9:7
    Buchowski zatrzymany na prawej stronie siatki przez trzech zawodników gdańskiej drużyny!