Resovia – Cuprum 3:0 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:1 (koniec) | Warta – BKS Visła 3:0 (koniec)
BBTS – MKS 1:3 (koniec) | Dafi Społem – Stocznia 0:3 (koniec) | ZAKSA – GKS 1:3 (koniec)

16:14
    Mika w kontrze na skrzydle wygrywa walkę na siatce i koniec! Gospodarze wygrywają! Ulala!

15:14
    Grzyb skutecznie po przerwie ze środka siatki!

14:14
    Autowa zagrywka Damiana Schulza! Tak więc, gramy na przewagi! Jeszcze jeden czas na życzenie Anastasiego!

14:12
    Szczęśliwa zagrywka po taśmie Nowakowskiego i as serwisowy! Meczowa dla Trefla!

12:12
    Hadrava w kontrze pewnie na prawej stronie siatki! Remis i czas na życzenie Andrei Anastasiego!

12:10
    Ależ wymiana z obu stron...W końcu Andriga atakuje na lewej stronie siatki, ale zostaje zablokowany! Czas dla szkoleniowca przyjezdnych.

8:7
    Znów Schulz! Teraz obija blok i wybija poza boisko. Zmiana stron!

6:6
    Zmiana decyzji! Powtarzamy akcję, bo challenge pokazuje, że nie było dotknięcia siatki.

6:4
    Jeszcze as serwisowy Kozłowskiego po kąśliwej zagrywce! Czas na życzenie trenera gości!

25:17
    Kochanowski zagrywa w siatkę i za chwilę tie-break!

24:16
    Przekroczona linia trzeciego metra przy ataku z drugiej linii w wykonaniu Buchowskiego! Setowa!

19:16
    Artur Szalpuk wygrywa pojedynek na siatce z Hadravą i czas na życzenie szkoleniowca gości!

9:7
    Do tego teraz punktowy blok na lewej stronie siatki! Zablokowany Buchowski i czas na życzenie szkoleniowca gości!

25:22
    Schulz kończy kontrę i gramy dalej! Trzeci set dla gdańszczan.

24:22
    Mika po przerwie przeciska się przez blok i to gospodarze stoją przed szansą na wygranie seta.

23:22
    Hadrava w kontrze trafia na potrójnym bloku i o czas prosi Andrea Anastasi!

17:17
    Do tego jeszcze as serwisowy Damiana Schulza i teraz o czas prosi szkoleniowiec olsztynian.

14:16
    Fatalne przyjęcie gospodarzy i z przechodzącej Zniszczoł w punkt! Czas na życzenie Anastasiego!

13:12
    Kolejna kontra gospodarzy, w której Schulz znów pewnie po skosie! Czas dla przyjezdnych!

21:25
    Andringa w kontrze przeciska się przeżyje blok i to AZS wygrywa drugiego seta.

21:24
    Zagrywka po taśmie w wykonaniu Kochanowskiego i as serwisowy! Piłka setowa dla olsztynian.

20:21
    Świetna obrona gospodarzy i kontra, w której z sytuacyjnej piłki i z drugiej linii udanie w ataku Mika. Czas na życzenie szkoleniowca gości.

18:21
    Jeszcze jedna dobra zagrywka gości i o drugi czas prosi Andrea Anastasi!

15:15
    Andriga trafia w antenkę i już mamy remis na tablicy wyników! Czas dla szkoleniowca gości!

4:6
    Udanie w kontrze gracze AZS-u i o czas prosi szkoleniowiec gdańszczan.

17:25
    Autowy atak Ferensa po prostej i to goście wygrywają pierwszego seta!

17:24
    Krótka na środek do Zniszczoła, a ten w punkt i przed Nami piłka setowa!

14:20
    Kolejna udana kontra olsztynian i o czas prosi po raz drugi Andrea Anastasi!

12:15
    As serwisowy Zniszczoła i czas na życzenie Anastasiego!

7:6
    Jeszcze jedna kontra gospodarzy, w której skutecznie Artur Szalpuk. Czas dla szkoleniowca gości!

Piotr Grabowski

Trefl Gdańsk: Nowakowski, Grzyb, Sanders, Ferens, Jakubiszak, Schulz, Niemiec, McDonnell, Tomczak, Szalpuk, Mika, Kozłowski, Gunter
    Libero: M. Olenderek, F. Majcherski

Indykpol AZS Olsztyn: Kańczok, Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Andringa, Kochanowski, Makowski, Scheerhorn, Woicki, Buchowski, Rousseaux, Zabłocki
    libero: Żurek