Red Dragons – Zduńska Wola 5:2 (koniec) | Clearex – FC Toruń 5:3 (koniec) | Wieliczka – Szczecin 3:4 (koniec)
MKF Solne Miasto Wieliczka
3:4 (0:1)
Pogoń '04 Szczecin
Sobota 24.03.2018, 18:00 • Solne Miasto Wieliczka • FOGO Futsal Ekstraklasa • 18. kolejka

39:21
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki DANIEL MAĆKIEWICZ.

Emocje! Pogoń odzyskała prowadzenie w ostatniej minucie spotkania! Bohaterem finiszu może być ponownie jak w niedawnym spotkaniu w Gdańsku – Maćkiewicz!

37:34
    Gol dla MKS-u Solne Miasto Wieliczka!
    Strzelcem bramki KONRAD CEBULA.

Dublet Cebuli i coś co wydawało się być niemożliwe, staje się faktem w mniej niż minutę! Solne Miasto potrzebowało bardzo niewiele czasu na wyrównanie, a traciło do Pogoni trzy bramki!

37:09

Trafienie kontaktowe i siła rozpędu Solnego Miasta wydaje się być nie do okiełznania. Brakuje gospodarzom już tylko gola do wyrównania!

36:47
    Strzelcem bramki MICHAŁ SKÓRSKI.

Rozpoczyna się pościg gospodarzy. Lepiej późno niż wcale. Celne uderzenie Skórskiego przywraca w Wieliczce nadzieję na zapunktowanie!

34:00
    Strzelcem bramki ARTUR JURCZAK.

Solne Miasto wycofało bramkarza, za co karę wymierzył uderzeniem z własnej połowy Jurczak. Doskonała precyzja zawodnika Pogoni w tej sytuacji.

33:55
    Cymański napomniany za protestowanie przy ławce rezerwowych.

21:29
    Strzelcem bramki BARTOSZ KAWCZAK.

Zgrabna wymiana podań na połowie Solnego Miasta, a Kawczak będąc sam na sam z bramkarzem, huknął z fałsza do siatki. Rośnie prowadzenie zero-czwórki.

07:56
    Strzelcem bramki MATEUSZ JAKUBIAK.

Gole: 37. Skórski, 38. Cebula, 38. Cebula – 8. Jakubiak, 22. Kawczak, 34. Jurczak, 40. Maćkiewicz

Kartki:   34. Cymański (SZC)

MKF Solne Miasto Wieliczka: Zachariasz (Wiewióra) – Mroczka, Hady, Bieda, Gąsior, Myszor, Przybył, Daniliuk, Cebula, Szczepański, Futrak, Skórski.

Pogoń '04 Szczecin: Koszmider (Szklarz) – Maćkiewicz, Jurczak, Solecki, Jakubiak – Hajdukiewicz, Cymański, Czepielewski, Chrzczon, Czajkowski, Kawczak.

Sędziowie: Cipiński, Rybol – Curyło, Ziach