Gwardia K. – Garbarnia 2:1 (koniec) | Jastrzębie – ŁKS 1:0 (koniec)
GKS Jastrzębie
1:0 (1:0)
ŁKS Łódź
Piątek 30.03.2018, 19:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • 24. kolejka

Koniec hitowego starcia w Jastrzębiu! Gospodarze zwyciężają 1:0 po golu z rzutu karnego i umacniają się na pozycji lidera. Dziękuję za uwagę! (20:56:05)

90+5

90+4
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Semeniuk, na boisku pojawia się Czajkowski.

90+3
    Odskoczyła piłka Garncarczykowi. Gdyby nie to, zawodnik GKS-u miałby bardzo dobrą okazję do podwyższenia prowadzenia!

90+2
    Powstrzymany na prawym skrzydle Zagdański. Gospodarze wybijają futbolówkę i rywale muszą budować akcję od zera.

90+1
    O pięć minut przedłużona zostaje druga połowa spotkania!

90
    Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego i po raz kolejny bardzo pewnie chwyta piłkę Drazik.

89
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Jadach, na boisku pojawia się Salmikivi.

89
    Kolejna akcja ŁKS-u, ale Łuczak zostaje zablokowany. Korner dla przyjezdnych.

87
    Jak to nie wpadło?! Dośrodkowanie na piąty metr, ale niekryty Zagdański niecelnie uderza głową!

86
    Efektowne świętowanie rozpoczęli kibice Jastrzębia. Racowisko na trybunie, a za terenem stadionu fajerwerki!

85
    Źle przyjął sobie futbolówkę Caniboł i zmarnował bardzo dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy. Od bramki Kołba.

84
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Pyrdoł, na boisku pojawia się Kostyrka.

81
    Faulowany Semeniuk na własnej połowie. Cenne sekundy zyskują gospodarze.

80
    Łodzianie przy piłce na połowie rywali. Coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu mają goście.

78
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Szczepan, na boisku pojawia się Caniboł.

77
    Bardzo złe zagranie Wolskiego i okazję do kontrataku mają gospodarze.

76
    Kołba dobrze broni strzał głową jednego z rywali.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Arbiter z pewnością jednak coś doliczy, ponieważ przerw nie brakowało.

Gole: 16. Jadach

Kartki:   37. Kulawiak (JAS), 46. Tront (JAS) – 34. Wolski (LKS)