Gwardia K. – Garbarnia 2:1 (koniec) | Jastrzębie – ŁKS 1:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
2:1 (2:1)
Garbarnia Kraków
Piątek 30.03.2018, 16:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 2. Liga • 24. kolejka

W drugiej połowie nie doczekaliśmy się goli. To oznacza, że Gwardia zwycięża z Garbarnią 2:1. Niezwykle cenne trzy punkty pozostają więc w Koszalinie. Dziękuję za uwagę! (17:54:14)

90+3

90+2
    W natarciu krakowianie, ale nie udaje im się zakończyć akcji celnym uderzeniem. Z piątego metra wznowi grę golkiper Gwardii.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Maciąg (Gwardia Koszalin).

75
    Przez co najmniej kwadrans w osłabieniu grać będą miejscowi! Po drugiej żółtej kartce zmuszony opuścić murawę został Adam Setla. Otwiera się szansa dla krakowian do doprowadzenie do wyrównania.

73
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Siedlarz, na boisku pojawia się Serafin.

61
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Ogar, na boisku pojawia się Krykun.

60
    Kwadrans gry w drugiej połowie za nami. Póki co bez goli po przerwie na boisku w Koszalinie. Miejscowi utrzymują się na jednobramkowym prowadzeniu.

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Olszewski (Gwardia Koszalin).

46
    Garbarnia w trudnej sytuacji:

Długo wydawało się, że do przerwy będzie remis. Gospodarze zdołali jednak przez zakończeniem pierwszej połowy wyjść na prowadzenie. Gwardia wygrywa 2:1. Czy utrzyma to do końca spotkania?

45

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Szubert (Gwardia Koszalin).

39
    Gol dla Gwardii!

Koszalinianie wychodzą na prowadzenie! Strzał z dystansu ROBERTA ZIĘTARSKIEGO i Cabaj po raz drugi w tym spotkaniu musi wyciągać piłkę z siatki.

35
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało dziesięć minut regulaminowego czasu gry. Mecz jest w miarę wyrównany, raz atakują jedni, raz drudzy. W tej chwili przy piłce znajdują się gospodarze.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Pietras (Garbarnia Kraków).

20
    Po dwudziestu minutach utrzymuje się remis na stadionie w Koszalinie. Przed momentem celnie uderzał jeden z zawodników Gwardii, ale na posterunku był Cabaj.

Gole: 9. Ziętarski, 39. Ziętarski – 2. Moskal (kar.)

Kartki:   45. Szubert (GWA), 50. Olszewski (GWA), 77. Maciąg (GWA) – 34. Pietras (GRB)   75. Setla (GWA)