Gwardia K. – Garbarnia 2:1 (koniec) | Jastrzębie – ŁKS 1:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
2:1 (2:1)
Garbarnia Kraków
Piątek 30.03.2018, 16:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 2. Liga • 24. kolejka

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Maciąg (Gwardia Koszalin).

75
    Przez co najmniej kwadrans w osłabieniu grać będą miejscowi! Po drugiej żółtej kartce zmuszony opuścić murawę został Adam Setla. Otwiera się szansa dla krakowian do doprowadzenie do wyrównania.

73
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Siedlarz, na boisku pojawia się Serafin.

61
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Ogar, na boisku pojawia się Krykun.

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Olszewski (Gwardia Koszalin).

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Szubert (Gwardia Koszalin).

39
    Gol dla Gwardii!

Koszalinianie wychodzą na prowadzenie! Strzał z dystansu ROBERTA ZIĘTARSKIEGO i Cabaj po raz drugi w tym spotkaniu musi wyciągać piłkę z siatki.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Pietras (Garbarnia Kraków).

9

Błyskawicznie odpowiadają miejscowi! Nie minęło dziesięć minut gry, a w Koszalinie jest 1:1! Strzelcem bramki ROBERT ZIĘTARSKI.

2
    Gol dla Garbarnii!

Przyjezdni już w drugiej minucie wychodzą na prowadzenie po golu z rzutu karnego! Skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się KAMIL MOSKAL.

Gole: 9. Ziętarski, 39. Ziętarski – 2. Moskal (kar.)

Kartki:   45. Szubert (GWA), 50. Olszewski (GWA), 77. Maciąg (GWA) – 34. Pietras (GRB)   75. Setla (GWA)