Szczecin – Clearex 1:3 (koniec) | AZS UŚ – Wieliczka 1:1 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
1:3 (0:0)
Clearex Chorzów
Niedziela 08.04.2018, 14:00 • Netto Arena, Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • 20. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:00:51)

Clearex Chorzów podbił Szczecin. Faworyt wywiązał się ze swojego zadania i choć nie bez nerwów, zdobył komplet punktów. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Ciekawe, że chorzowianie zdobyli większość swoich grając w osłabieniu. Ostatecznie ekipa ze Śląska zwyciężyła 3:1 i przedłużyła trwającą od listopada serię meczów bez zwycięstwa Pogoni u siebie.

40:00

39:50
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN LESZCZAK.

To już decydujący cios dla zespołu ze Szczecina. Po szybkim kontrataku Leszczak ustalił rezultat na 3:1 dla wyżej notowanego zespołu.

39:24
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki MATEUSZ JAKUBIAK.

Dopiero w ostatniej minucie Pogoń strzeliła swojego gola. Z bliska skierował piłkę do bramki chorzowian Jakubiak.

38:38
    Bramkę z 10 metrów zdobywa MACIEJ MIZGAJSKI.

Płaskie uderzenie z przedłużonego rzutu karnego i przyjezdni podwoili przewagę pomimo gry w osłabieniu.

38:37
    Żółta kartka dla Jakubiaka za przewinienie na Segecie i przedłużony rzut karny dla Clearexu.

38:03
    Druga żółta kartka to w konsekwencji czerwona dla Łuszczka i Clearex broni w osłabieniu.

37:40
    Jurczak próbował nożycami skierować piłkę do bramki po uderzeniu Jakubiaka, które zatrzymał Krzyśka. Za moment Jakubiak nie wyrównał z czystej pozycji po podaniu Jurczaka!

37:09
    Czepielewski sam na sam z bramką po podaniu Szklarza, jednak wystrzelił piłkę na wiwat zamiast doprowadzić do remisu. Pogoń może już nie mieć lepszej okazji na zapunktowanie.

36:40
    Piłka po strzale Maćkiewicza poszybowała pół metra obok bramki Clearexu. Publiczność liczyła na wyrównanie w końcówce spotkania.

35:25
    Jurczak nawinął defensora, jednak natychmiast pojawił się drugi i nie pozwolił, żeby piłka trafiła w pole bramkowe Krzyśki.

34:53
    Przerwa w grze spowodowana urazem Mateusza Jakubiaka. W jego miejsce pojawił się na boisku Czajkowski.

33:50
    Długo rozgrywa piłkę drużyna ze Szczecina, co nie przynosi jej specjalnych korzyści. Krzyśka nie musi interweniować.

32:45
    Łuszczek nie oszukał swoim uderzeniem Szklarza. Interweniował na refleks bramkarz Portowców.

32:00
    Zero-czwórka powróciła do wariantu z bramkarzem w polu. Musi zaryzykować w końcówce spotkania.

31:00
    W tej sytuacji gospodarze nie mogą się wyłącznie bronić. Być może spotkanie otworzy się i padnie jeszcze kilka bramek w Szczecinie.

30:03
    Strzelcem bramki MATEUSZ OMYLAK.

Ma przełomowego gola Clearex Chorzów! Beznadziejnie zachowali się na własnej połowie Maćkiewicz ze Szklarzem, za co wymierzył im karę Omylak.