Lębork – GI Malepszy 2:0 (koniec) | Uniw. Zielona Góra – AZS UW 9:4 (koniec) | Kartuzy – Gniezno 9:5 (koniec)
LSSS Team Lębork
2:0 (2:0)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Niedziela 08.04.2018, 16:00 • Lębork • I liga futsalu - gr. północna • 20. kolejka

Ciekawe spotkanie w Lęborku właśnie dobiegło końca! Po dobrym meczu gospodarze zwyciężają 2:0. Dziękuję za uwagę! (17:42:03)

40

40
    Nie wykorzystuje rzutu karnego z dziesiątego metra Ziarko, ale i tak wszystko wskazuje na to, że gospodarze zwyciężą!

40
    Faul Pietruszko i przedłużony rzut karny dla gospodarzy! Ponadto zawodnik gości ukarany kartką.

38
    Żółtą kartkę otrzymuje Błaszczyk (GI Malepszy Futsal Leszno). Pięć fauli po stronie gości!

36
    Bardzo szybkie tempo gry w Lęborku. Z dobrej strony pokazują się w tym wszystkim golkiperzy obydwu zespołów.

35
    Bardzo dobra okazja gospodarzy, ale Miśkiewicz nie zdołał wpakować piłki do pustej bramki!

33
    Coraz groźniej zaczynają wyglądać akcje gości, którzy w dalszym ciągu grają bez bramkarza.

31
    Czwartego przewinienia dopuszczają się leszczynianie. Do końca spotkania mniej niż dziesięć minut.

30
    Utrzymuje się scenariusz gry sprzed przerwy. Gospodarze przeważają, ale kontry przyjezdnych również stają się groźne.

29
    Żółtym kartonikiem upominany zostaje Hubert Olszak (GI Malepszy Futsal Leszno). Goście mają na swoim koncie trzy faule. Miejscowi bez przewinień.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Dariusz Pieczyński (GI Malepszy Futsal Leszno).

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Kwaśnik (Team Lębork).

26
    Na grę z lotnym golkiperem decydują się goście!

24
    Faulują przyjezdni. Jest to ich pierwsze przewinienie w drugiej odsłonie spotkania.

22
    Gospodarze przeważają. Strzelali Depta i Ziarko, ale w dalszym ciągu tylko 2:0.

21

Na trybunach hali w Lęborku znajduje się dziś około 290 widzów!

Do przerwy Team Lębork w pełni zasłużenie prowadzi z Futsalem Leszno 2:0. Tak naprawdę wynik mógłby być wyższy, ale zawodnik gospodarzy zabrakło skuteczności. Na drugą odsłonę wracamy za kwadrans!

Gole: 9. Musik, 13. Kwaśnik

Kartki:   27. Kwaśnik (LĘB) – 12. Chamukha (LES), 27. Pieczyński (LES), 29. Olszak (LES), 38. Błaszczyk (LES), 40. Pietruszko (LES)