Lębork – GI Malepszy 2:0 (koniec) | Uniw. Zielona Góra – AZS UW 9:4 (koniec) | Kartuzy – Gniezno 9:5 (koniec)
LSSS Team Lębork
2:0 (2:0)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Niedziela 08.04.2018, 16:00 • Lębork • I liga futsalu - gr. północna • 20. kolejka

Ciekawe spotkanie w Lęborku właśnie dobiegło końca! Po dobrym meczu gospodarze zwyciężają 2:0. Dziękuję za uwagę! (17:42:03)

40

40
    Nie wykorzystuje rzutu karnego z dziesiątego metra Ziarko, ale i tak wszystko wskazuje na to, że gospodarze zwyciężą!

40
    Faul Pietruszko i przedłużony rzut karny dla gospodarzy! Ponadto zawodnik gości ukarany kartką.

38
    Żółtą kartkę otrzymuje Błaszczyk (GI Malepszy Futsal Leszno). Pięć fauli po stronie gości!

36
    Bardzo szybkie tempo gry w Lęborku. Z dobrej strony pokazują się w tym wszystkim golkiperzy obydwu zespołów.

35
    Bardzo dobra okazja gospodarzy, ale Miśkiewicz nie zdołał wpakować piłki do pustej bramki!

33
    Coraz groźniej zaczynają wyglądać akcje gości, którzy w dalszym ciągu grają bez bramkarza.

31
    Czwartego przewinienia dopuszczają się leszczynianie. Do końca spotkania mniej niż dziesięć minut.

30
    Utrzymuje się scenariusz gry sprzed przerwy. Gospodarze przeważają, ale kontry przyjezdnych również stają się groźne.

29
    Żółtym kartonikiem upominany zostaje Hubert Olszak (GI Malepszy Futsal Leszno). Goście mają na swoim koncie trzy faule. Miejscowi bez przewinień.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Dariusz Pieczyński (GI Malepszy Futsal Leszno).

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Kwaśnik (Team Lębork).

26
    Na grę z lotnym golkiperem decydują się goście!

24
    Faulują przyjezdni. Jest to ich pierwsze przewinienie w drugiej odsłonie spotkania.

22
    Gospodarze przeważają. Strzelali Depta i Ziarko, ale w dalszym ciągu tylko 2:0.

21

Na trybunach hali w Lęborku znajduje się dziś około 290 widzów!

Do przerwy Team Lębork w pełni zasłużenie prowadzi z Futsalem Leszno 2:0. Tak naprawdę wynik mógłby być wyższy, ale zawodnik gospodarzy zabrakło skuteczności. Na drugą odsłonę wracamy za kwadrans!

20

18
    Czas dla gospodarzy.

18
    Friszkemut znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale uderzył ponad bramką!

18
    Nieco ponad dwie minuty efektywnego czasu gry do przerwy, tymczasem obie ekipy mają na swoim koncie po pięć fauli!

17
    Zbliżamy się do decydującej fazy pierwszej połowy. Obecnie napierają gospodarze, z kolei leszczynianie nastawiają się na kontry.

16
    Znakomita okazja gospodarzy, ale Depta posyła piłkę ponad poprzeczkę!

15
    Dobra dwójkowa akcja Miszkiewicza z Maszotą, ale broni Błaszczyk.

14
    Ucierpiał po strzale jednego z rywali golkiper gospodarzy i mamy przerwę w grze.

13
    Gol dla Teamu Lębork!

Gospodarze podwyższają prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się ŁUKASZ KWAŚNIK.

12
    Piąte przewinienie notują goście. Ponadto żółtym kartonikiem upomniany zostaje Chamukha.

12
    Przebudzają się powoli przyjezdni. Ich gra wygląda teraz nieco lepiej, niż w pierwszych dziesięciu minutach.

11
    Ładnie zapowiadał się kontratak gospodarzy, ale w końcowej fazie pogubili się we wszystkim zawodnicy z Lęborka.

9

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Po dwójkowej akcji z Deptą piłkę do bramki rywali skierował TOMASZ MUSIK.

7
    W trudnej sytuacji bardzo dobrą interwencją popisuje się Wos.

6
    Nie minęło jeszcze sześć minut gry, a leszczynianie mają na swoim koncie już cztery przewinienia.

5
    Minimalnie ponad poprzeczką uderzał Maszota.

2
    Od początku atakują gospodarze! Najpierw Musik uderzył niecelnie, a następie Depta obił poprzeczkę.

1

Pierwszy mecz tych ekip zakończył się zwycięstwem Teamu Lębork 4:2. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w niedzielne popołudnie. Do usłyszenia!

Pojedynek ten będzie starciem ligowych sąsiadów. Gospodarze z dorobkiem 25 punktów plasują się na ósmym miejscu, z kolei leszczynianie wyprzedzają ich o dwa punkty i są na siódmej lokacie.

Zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu 20. kolejki pierwszej ligi futsalu grupy północnej. Team Lębork zmierzy się u siebie z GI Malepszy Futsal Leszno.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 9. Musik, 13. Kwaśnik

Kartki:   27. Kwaśnik (LĘB) – 12. Chamukha (LES), 27. Pieczyński (LES), 29. Olszak (LES), 38. Błaszczyk (LES), 40. Pietruszko (LES)