Bayern – Sevilla 0:0 (koniec) | Real Madryt – Juventus 1:3 (koniec)
Real Madryt
1:3 (0:2)
Juventus FC
Środa 11.04.2018, 20:45 • Santiago Bernabéu, Madryt • Liga Mistrzów UEFA • Ćwierćfinał

To już wszystko z Madrytu. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach! Dobrej nocy! (22:57:01)
    Po fenomenalnym rewanżu do dalszej fazy przechodzą "Królewscy"!

CO TO BYŁ ZA WIECZÓR NA SANTIAGO BERNABEU!
    Tak naprawdę aż ciężko opisać słowami to co wydarzyło się dzisiaj w Madrycie! Najpierw po kapitalnej pierwszej części Juventus prowadził 2:0 i potrzebował jednego gola do dogrywki. W drugiej osłonie udało im się go strzelić, co zmusiło gospodarzy do ataków, gdyż ewidentnie nie zamierzali oni grać kolejnych trzydziestu minut. Kluczowe wydarzenia miały miejsce w ostatniej minucie doliczonego czasu, kiedy to sędzia słusznie wskazał na rzut karny. Z boiska wyleciał jeszcze Buffon i zastąpić go musiał Szczęsny. Polak nie dał jednak rady Cristiano Ronaldo, który znów jest wielki i wprowadził swoją ekipę do półfinału! Myślę, że śmiało można uznać to widowisko za jedno z najlepszych w tym sezonie Ligi Mistrzów.

90+8

90+8
    Jeszcze całym zespołem ruszyli przyjezdni w pole karne Realu! Spore zamieszanie ostatecznie kończy Lucas Vazquez, który nabija rywala.

90+8
    Ronaldo przy świętowaniu bramki zdjął koszulkę. Za to zachowanie otrzymał od angielskiego sędziego żółtą kartkę.
    90+7. Cristiano Ronaldo (REA) - 1:3

90+7
    Gol dla Realu!

Do piłki jak zwykle poszedł niezawodny CRISTIANO RONALDO! Długo musiał czekać on na to aż wejdzie do bramki Szczęsny, gdyż ten chciał rozegrać to psychologicznie. Portugalczyk przymierzył idealnie w samo okienko bramki, nie pozostawiając żadnych szans Polakowi! 1:3 i w tym momencie w półfinale są "Królewscy"!

90+6
    Miejsce między słupkami zajmuje Szczęsny. Polak wszedł na boisko za Higuaina.

90+5
    Przepychają się między sobą piłkarze i dochodzi do sporej ilości spięć! Dodatkowo gotuje się także przy ławce rezerwowych! Co tu się dzieje?!

90+4
    Rzucił się na arbitra Buffon i ten od razu pokazał mu czerwoną kartkę! Kapitan przyjezdnych kończy udział w tym spotkaniu i schodzi do szatni! Ależ emocje!
    90+3. Przewinienie Benatii na Lucasie Vazquezie we własnej szesnastce:

90+3
    Ronaldo zgrywa futbolówkę na piąty metr do czyhającego tam Lucasa Vazqueza! Tego od tyłu atakuje Benatia i sędzia wskazuje na "wapno"!

90+2
    Jeszcze próbują swojego szczęścia w ofensywie gospodarze. To oni mają dłużej futbolówkę przy nodze w tych ostatnich minutach.

90+1
    Sędzia dorzuca trzy dodatkowe minut do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90
    Benatia najpierw wyciął Asensio, a następnie Kroosa. Marokańczyk bez wątpienia zasłużył na żółtą kartkę i ją obejrzał.

89
    Isco centruje z lewego sektora w poszukiwaniu kolegów. Tam po raz kolejny króluje Chiellini i dosyć spokojnie oddala niebezpieczeństwo.

88
    Fatalny przerzut Carvajala do Marcelo, ale po chwili wrócił Hiszpan i dosyć szybko naprawił swój błąd. Udało mu się powstrzymać Mandzukicia.

87
    Teraz bardzo długo futbolówkę przy swoich nogach mają gracze ubrani w białe koszulki. Wyraźnie opadły z sił oba zespoły.

Mateusz Nyka

Gole: 90+7. Ronaldo (kar.) – 2. Mandžukić, 37. Mandžukić, 60. Matuidi

Kartki:   23. Carvajal (REA), 81. Marcelo (REA), 90+8. Ronaldo (REA) – 17. Pjanić (JUV), 29. Mandžukić (JUV), 36. Lichtsteiner (JUV), 67. Aléx Sandro (JUV), 73. Costa (JUV), 90. Benatia (JUV)   90+4. Buffon (JUV)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 6:6. Strzały niecelne: 8:2. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 4:2. Foule: 8:20.