Wigry – Puszcza 1:0 (koniec) | Bytovia – Górnik Ł. 2:1 (koniec) | Podbeskidzie – GKS T. 1:0 (koniec)
Ruch – Chojniczanka 1:1 (koniec) | Chrobry – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec) | Stal M. – Miedź 1:1 (koniec)
Stomil – Olimpia G. 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – Raków 2:0 (koniec)
Stal Mielec
1:1 (0:1)
Miedź Legnica
Środa 11.04.2018, 19:00 • Stadion MOSiR, Mielec • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

Cóż to był za mecz! Niesamowita walka Stali Mielec najpierw o remis, a do końca meczu o wygraną. Mielczanie zdominowali lidera w drugiej połowie i do słabej pierwszej pokazali pazur. Sędzia w 81. minucie nie uznał bramki dla gospodarzy. Nie wiemy. Jakub Arak w końcówce po świetnej akcji wyrównał i ostatecznie Stal urywa punkt Miedzi. Sędziowie wybuczani przez kibiców mieleckich. Dziękujemy za dziś! (20:53:38)

90+4

90+3
    Łapie piłkę Łukasz Sapela. Tymczasem Stal dalej atakuje!

90+2
    Piękny strzał Nowaka! Sapela na rożny. Stal Mielec przed szansą.

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty.

90
    Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki JAKUB ARAK. Należała się ta bramka Stali! Arak zwiódł obrońcę w polu karnym i z dość ostrego kąta strzelił gola!

90
    Złe podanie Rafała Augustyniaka. Stal Mielec znowu odzyskuje posiadanie. Czy zdoła wyrównać?

89
    Niecelny strzał Leandro z 25 metrów. Sapela wznowi od własnej bramki.

88
    Prostopadłe podanie Janoty do Leandro. Bartczak na rzut rożny.

87
    Stal po dłuższej chwili odzyskuje piłkę. Piasecki z Gagułą grali na czas.

86
    Łukasz Garguła za Omara Cabrerę w ekipie Miedzi Legnica.

85
    Pada w polu karnym Łukasz Wroński. Nie ma karnego.

84
    Wybija Miedź na kolejny rożny.

83
    Stal Mielec walczy jak lew. Kolejny rzut rożny. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy sędzia słusznie odgwizdał faul na Sapeli przy nieuznanym golu Mielca.

82
    Kartka dla Wrońskiego. Awantura na boisku.

82
    Sędzia nie uznaje gola dla Stali po rzucie rożnym!

81
    Strzał Michała Janoty po murze wychodzi poza boisko. Korner!

80
    Faulowany na skraju pola karnego przez Bożicia Szymon Sobczak. Kartka dla obrońcy Miedzi.

79
    Niezła wrzutka z rzutu rożnego Janoty! Łukasz Sapela mija się z piłką i Sojlić uderza na bramkę. Z dogodnej pozycji bardzo przestrzelił. Ależ gra Stali Mielec!