Znicz – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Wisła Pu. 1:3 (koniec) | Jastrzębie – Warta 0:2 (koniec)
Gryf – Garbarnia 2:2 (koniec) | ROW Rybnik – Legionovia 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Siarka T. 1:0 (koniec)
GKS Bełchatów – ŁKS 2:2 (koniec)
GKS Jastrzębie
0:2 (0:1)
Warta Poznań
Sobota 14.04.2018, 16:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • 26. kolejka

Druga połowa rozpoczęła się pod dyktando gospodarzy, którym jednak nie udało się wyrównać. Nieskuteczność rywali wykorzystała Warta, który strzeliła drugą bramkę. Ostatecznie poznaniacy zwyciężają właśnie 2:0 i zdobywają trzy punkty w hicie drugiej ligi. Dziękuję za uwagę! (17:58:29)

90+4

90+3
    Bardzo niedokładnie w ofensywie gospodarze. To mogła być jedna z ostatnich okazji jastrzębian w tym spotkaniu.

90+2
    Znakomita okazja jastrzębian! Idealna wrzutka na siódmy metr, ale Gancarczyk uderza głową ponad poprzeczką!

90+2
    Za grę na czas upomniany zostaje Chopcia (Warta Poznań).

90+1
    Było groźnie w szesnastce GKS-u, ale Szymura bardzo dobrze asekurował Drazika i głową wybił piłkę zmierzającą do bramki.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Chopcia faulowany tuż przed polem karnym jastrzębian. Szymura zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

89
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Janicki, na boisku pojawia się Chopcia.

87
    Kita ukarany żółtym kartonikiem za utrudnianie Drazikowi wznowienia gry z rzutu wolnego.

86
    Taktyczny faul Gancarczyka na dwudziestym piątym metrze i gracz jastrzębian otrzymuje upomnienie.

86
    Drazik wybiegł niemal na trzydziesty metr, aby wybić futbolówkę przed rozpędzonym zawodnikiem Warty.

84
    Spóźniony wślizg Tronta w środku pola i arbiter upomina zawodnika GKS-u żółtym kartonikiem.

83
    Dośrodkowanie w pole karne jastrzębian, ale żadnemu z zawodników gości nie udało się doskoczyć do futbolówki.

82
    Niespełna dziesięć minut gry do końca regulaminowego czasu! Niewiele podstaw do optymizmu mogą mieć sympatycy GKS-u. Wszystko wskazuje na to, że Warta zwycięży.

80
    Nie wykorzystali swojej okazji poznaniacy. Chwilę później mieli kolejny rzut wolny, ale i tym razem nie udało się zatrudnić Drazika.

79
    Poznaniacy wywalczyli rzut wolny nieopodal narożnika pola karnego GKS-u. Goście przed szansą na podwyższenie prowadzenia.

77
    Jastrzębianie znajdują się przy piłce na połowie rywali, ale w dalszym ciągu mają kłopoty ze stworzeniem sobie jakiejś stuprocentowej okazji.

76
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 2010 widzów.

76
    Zamieszanie w polu karnym Warty po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale ostatecznie pewnie futbolówkę wychwytuje Lis.

Gole: 35. Sanocki, 67. Janicki

Kartki:   84. Tront (JAS), 86. Gancarczyk (JAS), 90. Szymura (JAS) – 42. Marciniak (WAR), 46. Patrzykąt (WAR), 64. Kieliba (WAR), 87. Kita (WAR), 90+2. Chopcia (WAR)