Clearex – AZS UŚ 4:3 (koniec) | Wieliczka – Red Dragons 0:6 (koniec)
MKF Solne Miasto Wieliczka
0:6 (0:1)
Red Dragons Pniewy
Sobota 14.04.2018, 18:00 • Centrum • FOGO Futsal Ekstraklasa • 21. kolejka

Dobiegło końca spotkanie w Wieliczce! Druga połowa była bardzo jednostronna. Goście strzelili pięć goli, MKF nie odpowiedział żadnym trafieniem i ostatecznie przegrał 0:6. Ten rezultat sprawia, że gracze Red Dragons zapewnili sobie byt w grupie mistrzowskiej. Dziękuję za uwagę! (19:42:07)

40

40
    Gol dla Red Dragons!

Dobijają rywali przyjezdni! Szybka kontra zakończona strzałem wybronionym przez Wiewiórę, a następnie znakomitą dobitką MATEUSZA KOSTECKIEGO!

40
    Z dystansu uderzał Kostecki, ale bardzo niecelnie.

40
    Rozpoczęła się ostatnia minuta gry. Nie rezygnują z walki o honorowe trafienie gospodarze.

39
    Bardzo dobrą interwencją na linii pola karnego popisuje się Wiewióra.

38

Wykorzystują fakt gry rywali bez bramkarza goście! DOMINIK SOLECKI strzałem z własnej połowy boiska podwyższa prowadzenie!

37

To może być gwóźdź do trumny! MATEUSZ KOSTECKI zostaje obsłużony bardzo dobrym podaniem, które uderzeniem pod poprzeczkę zamienia na bramkę!

37
    Faul Przybyła na połowie rywali i arbiter pokazuje zawodnikowi gospodarzy żółtą kartkę.

36
    Intuicyjna interwencja Budycha i korner dla gospodarzy. To jednak za chwilę bo w międzyczasie o czas poprosił trener MKF-u.

35
    Utrzymują się przy piłce gospodarze, ale z ich gry niewiele wynika. Pniewianie dobrze grają w obronie i raczej nie wypuszczą zwycięstwa z rąk.

33
    Na grę z lotnym golkiperem decydują się gospodarze!

33
    Atak gospodarzy, ale jeden z zawodników Solnego Miasta strzela jedynie w boczną siatkę. Coraz mniej czasu na choćby honorową bramkę mają miejscowi.

32
    Znakomita indywidualna akcja Soleckiego zakończona niecelną podcinką!

31
    Przez środek szarżował Hoły, ale skutecznie został powstrzymany przez Biedę.

29
    Bardzo dobrą interwencją po rzucie wolnym rywali popisał się Wiewióra, który kilka chwil wcześniej zastąpił w bramce Zachariasza.

29
    To mógł być gol dla MKF-u, ale strzał rywala z najbliższej odległości znakomicie wybronił Budych!

29
    Kolejna akcja przyjezdnych, ale Mroczka blokuje strzał Soleckiego.

28

Kolejny krok w stronę zwycięstwa stawiają goście! PATRYK HOŁY wykorzystuje błąd rywala, a następnie umieszcza piłkę w siatce!

Gole: 11. Danyliuk (sam.), 26. Kostecki, 28. Hoły, 37. Kostecki, 38. Solecki, 40. Kostecki

Kartki:   37. Przybył (MKF)