Ruda Śląska – Pyskowice 16:1 (koniec) | Rzeszów – Opole 2:2 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Lublin 5:0 (koniec)
Komprachcice – Tychy 11:3 (koniec)
Heiro Rzeszów
2:2 (0:2)
Odra Opole
Sobota 21.04.2018, 18:00 • Hala Miłocin, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa • 22. kolejka

38:50
    Gol dla Heiro!

Radość na trybunach, ponieważ Heiro dopięło swego w przedostatniej minucie spotkania. Mocne uderzenie, wyrównanie i Odra Opole musi zapomnieć o swojej zaliczce wypracowanej przed przerwą!

20:45

Wybornie rozpoczęli drugą połowę gospodarze. Akcja oskrzydlająca zakończona płaskim dośrodkowaniem, gdzie autor bramki sfinalizował akcję trzema strzałami. Ten trzeci wreszcie do siatki.

15:00
    Gol dla Odry Opole!

Idą po swoje przyjezdni. Drugiej sytuacji podbramkowej już nie zmarnowali i w ten sposób mają już dwa gole przewagi!

09:45

Odra na prowadzeniu. Po dalekim wznowieniu bramkarza było bezpośrednie uderzenie nożycami. Ono jeszcze nie skończyło się golem, ale natychmiast była dobitka prosto do siatki.

Gole: 21. Przybyło, 39. Przybyło – 10. ., 15. .

Kartki:   40. Groszak (OPO)

Heiro Rzeszów: Piszczek (Szalacha) – Przybyło, Krawczyk, Starzewski, Depta – Lutsiw, Gąsior, Marszał-Warzybok, Dejniak, Czerkowicz.