Sandecja – Piast | 2:1 (koniec) | | | Pogoń – Arka | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Lech P. | 0:0 (koniec) |
Chrobry – Zagłębie S. | 1:2 (koniec) | | | Górnik Ł. – Chojniczanka | 3:0 (koniec) | | | Ruch – Puszcza | 0:2 (koniec) |
Podbeskidzie – Raków | 1:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Pogoń Sdl. | 4:2 (koniec) | | | Stomil – GKS K. | 1:0 (koniec) |
Gwardia K. – GKS Bełchatów | 1:3 (koniec) | | | Warta – Olimpia E. | 1:0 (koniec) | | | Legionovia – Gryf | 1:2 (koniec) |
Rozwój – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | Siarka T. – Stal S. W. | 2:2 (koniec) | | | Garbarnia – Jastrzębie | 3:1 (koniec) |
Radomiak – Znicz | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – ŁKS | 0:0 (koniec) |
Olimpia Z. – Sokół | 4:2 (koniec) | | | Widzew – KS Drwęca | 3:0 (koniec) |
Polkowice – Dzierżoniów | 4:0 (koniec) |
Stoke – Crystal Palace | 1:2 (koniec) | | | Bournemouth – Swansea | 1:0 (koniec) | | | Leicester – West Ham | 0:2 (koniec) |
Watford – Newcastle | 2:1 (koniec) | | | West Bromwich – Tottenham | 1:0 (koniec) | | | Everton – Southampton | 1:1 (koniec) |
AC Milan – Hellas Verona | 4:1 (koniec) | | | Juventus – Bologna | 3:1 (koniec) |
Girona – Eibar | 1:4 (koniec) | | | Bilbao – Real Betis | 2:0 (koniec) | | | Celta Vigo – Deportivo | 1:1 (koniec) |
Villarreal – Valencia | 1:0 (koniec) |
Borussia D. – Mainz | 1:2 (koniec) | | | RB Lipsk – Wolfsburg | 4:1 (koniec) | | | FC Koln – Bayern | 1:3 (koniec) |
Werder – Bayer | 0:0 (koniec) | | | Borussia M. – Freiburg | 3:1 (koniec) | | | Eintracht – Hamburg | 3:0 (koniec) |
Augsburg – Schalke 04 | 1:2 (koniec) | | | Hannover – Hertha | 3:1 (koniec) | | | Stuttgart – Hoffenheim | 2:0 (koniec) |
Karvina – Dukla | 1:3 (koniec) | | | Brno – Jablonec | 0:3 (koniec) | | | Mlada – Banik | 0:0 (koniec) |
Slovan – Jihlava | 1:3 (koniec) | | | Ołomuniec – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Slovacko – Teplice | 0:0 (koniec) |
Slavia – Vik. Pilzno | 2:0 (koniec) |
Rużomberok – Slovan | 1:0 (koniec) | | | Spartak T. – Dunajska | 2:0 (koniec) | | | Prešov – Zeleziarne | 1:1 (koniec) |
Senica – Moravce-Vrable | 3:1 (koniec) |
finał
Górnik Łęczna
3:0
(1:0)
Chojniczanka Chojnice
Mateusz
Gole:
24. Szysz (kar.), 60. Szysz, 75. Bonin
Sędziowie:
Widownia: 1507
Kartki: 85. Wołąkiewicz (LCZ)
Spudłowany karny!:
Górnik Łęczna:
Prusak – Sasin, Flis, Szysz, Łuszkiewicz, Bonin, Pruchnik, Kasperkiewicz, Szewczyk (60. Suchanek), Pitry (46. Lebedyński), Mosnikov (80. Wiech).
Zmiany: Podleśny – Kosznik, Suchanek, Wiech, Jarecki, Sosnowski, Lebedyński.
Trener:
Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Fila, Boczek, Jończy, Pietruszka, Biskup (51. Ryczkowski), Wołąkiewicz, Paprzycki, Bąk, Steblecki, Mikołajczak (56. Górski).
Zmiany: Wnuk – Lisowski, Danielewicz, Ryczkowski, Podgórski, Drozdowicz, Górski.
Trener:
Zmiany: Podleśny – Kosznik, Suchanek, Wiech, Jarecki, Sosnowski, Lebedyński.
Trener:
Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Fila, Boczek, Jończy, Pietruszka, Biskup (51. Ryczkowski), Wołąkiewicz, Paprzycki, Bąk, Steblecki, Mikołajczak (56. Górski).
Zmiany: Wnuk – Lisowski, Danielewicz, Ryczkowski, Podgórski, Drozdowicz, Górski.
Trener:
Sędziowie:
Widownia: 1507
Strzelcem bramki GRZEGORZ BONIN.
Strzelcem bramki PATRYK SZYSZ.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa PATRYK SZYSZ..
Górnik Łęczna: Prusak – Sasin, Flis, Szysz, Łuszkiewicz, Bonin, Pruchnik, Kasperkiewicz, Szewczyk, Pitry, Mosnikov.
Rezerwowi: Podleśny – Kosznik, Suchanek, Wiech, Jarecki, Sosnowski, Lebedyński.
Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Fila, Boczek, Jończy, Pietruszka, Biskup, Wołąkiewicz, Paprzycki, Bąk, Steblecki, Mikołajczak.
Rezerwowi: Wnuk – Lisowski, Danielewicz, Ryczkowski, Podgórski, Drozdowicz, Górski..