Ruch – GKS K. 1:0 (koniec) | Podbeskidzie – Odra O. 1:2 (koniec) | Bytovia – Wigry 1:2 (koniec)
Stomil – Zagłębie S. 0:2 (koniec) | Olimpia G. – Puszcza 0:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:2 (1:2)
Wigry Suwałki
Sobota 12.05.2018, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • Runda 31

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (19:54:16)

Drutex-Bytovia nie wykorzystała okazji, które stworzyła sobie dużo okazji na początku drugiej połowy. Gospodarzom nie udało się doprowadzić do wyrównania. Wigry przerwały serię czterech zwycięstw Drutex-Bytovii przed własną publicznością.

90+4

90
    Sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

89
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Szewczyk.

88
    Ależ blisko wyrównania gospodarze. Wróbel uderza piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale jego strzał tafia w poprzeczkę!

84
    W ostatnich minutach zdecydowanie opadło tempo tego spotkania. Obie drużyny mają problem z dotarciem pod bramkę rywala.

79
    Uspokoiło się spotkanie w Bytowie. Od kilku minut nie obserwujemy tak ciekawego meczu jak wcześniej. Jest zdecydowanie mniej akcji.

75
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Spychała, na boisku pojawia się Pylypchuk.

73
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Wilk.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Spychała (Wigry Suwałki).

70
    Uderzenie Rybickiego świetnie broni Szromnik!

67
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Bogusz.

67
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Remisz, na boisku pojawia się Iorga.

63
    Ciekawe spotkanie w Bytowie. Bardzo dużo akcji z obu stron, ale brakuje finalizacji w postaci celnego strzału na bramkę rywala.

60
    Wyrównane piętnaście minut w wykonaniu obu zespołu. Zarówno Drutex-Bytovia, jak i Wigry atakują rywala, ale brakuje konkretów w postaci bramki.

55
    Kolejna dobra akcja Wigier, ale kolejna skuteczna interwencja Szromnika.

52
    Świetna akcja Wigier, ale uderzenie zawodnika gości bardzo dobrze broni Szromnik.

Krystian Błank

Gole: 28. Adamek – 6. Kimala, 24. Kimala

Kartki:   29. Żyro (SUW), 71. Spychała (SUW)

MKS Bytovia Bytów: Szromnik – Wilczyński, Żarskis, Wróbel, Opałacz – Kamiński (89. Szewczyk), Rzuchowski, Wolski (46. Hebel), Wacławczyk, Jakóbowski (73. Wilk)– Adamek.

Zmiany: Witan – Biel, Wilk, Kpassa, Duda, Szewczyk, Hebel.

Wigry Suwałki: Węglarz – Remisz (67. Iorga), Żyro, Jurkowski, Sypachała (75. Pylypchuk) – Gąska (67. Bogusz), Sokołowski, Radecki, Kwaśniewski, Rybicki – Klimala.

Zmiany: Zoch – Olszewski, Bogusz, Iorga, Pylypchuk, Pikarski, Gużewski.

Sędziowie: Krztoń (główny), Mucha, Kurt