Arka – Śląsk | 0:1 (koniec) | | | Piast – Termalica | 4:0 (koniec) | | | Cracovia – Pogoń | 1:4 (koniec) |
Lechia – Sandecja | 1:1 (koniec) |
GKS K. – GKS T. | 1:2 (koniec) | | | Wigry – Stomil | 1:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Chrobry | 3:0 (koniec) |
Zagłębie S. – Podbeskidzie | 2:0 (koniec) | | | Raków – Olimpia G. | 0:0 (koniec) | | | Stal M. – Bytovia | 2:2 (koniec) |
Miedź – Pogoń Sdl. | 2:0 (koniec) |
GKS Bełchatów – Wisła Pu. | 3:0 (koniec) | | | Warta – Radomiak | 1:0 (koniec) | | | Stal S. W. – ROW Rybnik | 4:0 (koniec) |
ŁKS – Siarka T. | 4:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Legionovia | 3:1 (koniec) | | | Znicz – Rozwój | 3:3 (koniec) |
Hur. Morąg – Sokół | 1:1 (koniec) |
Dzierżoniów – Ruch Z. | 1:2 (koniec) |
Chelsea – Man Utd | 1:0 (koniec) |
Juventus – Hellas Verona | 2:1 (koniec) |
Celta Vigo – Levante | 4:2 (koniec) | | | Leganés – Real Betis | 3:2 (koniec) | | | Sevilla – Alaves | 1:0 (koniec) |
Malaga – Getafe | 0:1 (koniec) | | | Las Palmas – Girona | 1:2 (koniec) | | | Villarreal – Real Madryt | 2:2 (koniec) |
Bayern – Eintracht | 1:3 (koniec) |
Caen – PSG | 0:0 (koniec) | | | Dijon – Angers | 2:1 (koniec) | | | Lyon – Nice | 3:2 (koniec) |
Olympique – Amiens | 2:1 (koniec) | | | Metz – Bordeaux | 0:4 (koniec) | | | Nantes – Strasbourg | 1:0 (koniec) |
Rennes – Montpellier | 1:1 (koniec) | | | Saint-Étienne – Lille | 5:0 (koniec) | | | Toulouse – Guingamp | 2:1 (koniec) |
Troyes – Monaco | 0:3 (koniec) |
Karvina – Banik | 0:0 (koniec) | | | Brno – Jihlava | 0:0 (koniec) | | | Slovacko – Zlín | 1:1 (koniec) |
Slavia – Jablonec | 1:3 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Teplice | 2:1 (koniec) | | | Mlada – Dukla | 1:0 (koniec) |
Sparta – Ołomuniec | 1:0 (koniec) | | | Slovan – Bohemians | 1:0 (koniec) |
Rużomberok – Dunajska | 0:4 (koniec) | | | Slovan – MSK Żilina | 3:2 (koniec) | | | Spartak T. – AS Trencin | 0:2 (koniec) |
Prešov – Michalovce | 2:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) | | | Nitra – Senica | 5:2 (koniec) |
Gać – MKP Wołów | 4:1 (koniec) |
Celtic – Motherwell | 2:0 (koniec) |
finał
Chojniczanka Chojnice
3:0
(1:0)
Chrobry Głogów
85
|
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Bąk, na boisku pojawia się Biskup.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Podgórski.
|
|
68
|
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Drozdowicz, na boisku pojawia się Steblecki.
|
|
68
|
Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Kaczmarek.
|
|
54
|
Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Kona.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Gąsior, na boisku pojawia się Trytko.
|
Gole:
7. Piotrowski, 69. Bąk, 87. Piotrowski
Sędziowie: Bartosz Frankowski – Dariusz Ignatowski, Maciej Majewski – Cezary Białek
Widownia:
Kartki: 65. Drozdowicz (CHO)
Spudłowany karny!:
Chojniczanka Chojnice:
Janukiewicz – Fila, Boczek, Jończy, Pietruszka – Piotrowski, Zawistowski, Paprzycki, Bąk (85. Biskup) – Górski (75. Podgórski), Drozdowicz (68. Steblecki).
Zmiany: Wnuk – Dampc, Wołąkiewicz, Ryczkowski, Podgórski, Steblecki, Biskup
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki – Szczepaniak, Michalec, Danielak, Gąsior (46. Trytko), Borecki, Mandrysz (54. Kona), Ilków-Gołąb, Stolc, Napolov, Kowalczyk (67. Kaczmarek).
Zmiany: Gospodinov – Kona, Machaj, Nowicki, Trytko, Kaczmarek, Wajsak
Trener:
Zmiany: Wnuk – Dampc, Wołąkiewicz, Ryczkowski, Podgórski, Steblecki, Biskup
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki – Szczepaniak, Michalec, Danielak, Gąsior (46. Trytko), Borecki, Mandrysz (54. Kona), Ilków-Gołąb, Stolc, Napolov, Kowalczyk (67. Kaczmarek).
Zmiany: Gospodinov – Kona, Machaj, Nowicki, Trytko, Kaczmarek, Wajsak
Trener:
Sędziowie: Bartosz Frankowski – Dariusz Ignatowski, Maciej Majewski – Cezary Białek
Widownia:
Radosław Łączkowski
@RadekLaczkowski