GKS Bełchatów – Wisła Pu. 3:0 (koniec) | Warta – Radomiak 1:0 (koniec) | Stal S. W. – ROW Rybnik 4:0 (koniec)
ŁKS – Siarka T. 4:2 (koniec) | Jastrzębie – Legionovia 3:1 (koniec) | Znicz – Rozwój 3:3 (koniec)
GKS Jastrzębie
3:1 (1:0)
Legionovia Legionowo
Sobota 19.05.2018, 18:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • Runda 32

Koniec meczu w Jastrzębiu! GKS zwycięża 3:1 i zapewnia sobie awans na zaplecze Ekstraklasy! Dziękuję za uwagę! (19:52:58)

90+3

90
    O trzy minuty zostaje przedłużony ten pojedynek!

89
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Mazurkiewicz, na boisku pojawia się Semeniuk.

88
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Leleno, na boisku pojawia się Rybkiewicz.

87
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Salmikivi, na boisku pojawia się Zajączkowski.

84
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Zaklika, na boisku pojawia się Wojcinowicz.

82
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Szczęch, na boisku pojawia się Weis.

79
    Ruda uderzał zza pola karnego, ale posłał piłkę wysoko ponad poprzeczką.

77
    Gol dla Jastrzębia!

DOMINIK SZCZĘCH bardzo pewnie egzekwuje jedenastkę i GKS prowadzi już 3:1! Awans dla jastrzębian coraz bliżej!

76
    Jeden z zawodników Legionovii zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym! Jedenastka dla gospodarzy!

74
    Od autu na wysokości własnego pola karnego wznawiają grę przyjezdni.

73
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Caniboł, na boisku pojawia się Gancarczyk.

71
    W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Szczęch, ale fatalnie próbował przerzucić piłkę do kolegi z drużyny.

67

Ależ szybka odpowiedź gospodarzy! DOMINIK SZCZĘCH wyprowadza jastrzębian na prowadzenia!

64
    Gol dla Legionovii!

Jest bramka dla przyjezdnych! Ogromny pech GKS-u. KAMIL SZYMURA próbował przeciąć dośrodkowanie ze skrzydła i wpakował piłkę do własnej bramki!

63
    Nie jest zbyt ciekawy ten mecz w Jastrzębiu. Nie ma to jednak znaczenia dla drużyny gospodarzy. Dla GKS-u dziś nie liczy się styl, tylko zwycięstwo i awans!

60
    Mocno ucierpiał jeden z zawodników Legionowii we własnym polu karnym. Mamy przymusową przerwę w grze.

58
    Nie mają goście pomysłu na przeprowadzenie jakiejś ciekawej akcji ofensywnej.

56
    Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska jastrzębianie. Obecny rezultat jest dla nich bardzo komfortowy.

52
    Mocne uderzenie Szczęcha i na raty broni golkiper gości.

51
    Z dystansu uderzał Vakhula, ale piłka szybuje obok bramki Legionovii.

49
    Aut dla gospodarzy na wysokości linii środkowej boiska.

46
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Skwarczek, na boisku pojawia się Mazurek.

46

Do przerwy GKS prowadzi z Legionovią 1:0 i jest na dobrej drodze do zapewnienie sobie awansu już dziś. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+3

45+1
    Małe zamieszanie w środkowej strefie boiska. Za moment sędzia zapewne zakończy pierwszą część gry.

44
    A jednak, było blisko! Strzał Caniboła z bliskiej odległości minimalnie niecelny!

43
    Dwie minuty do końca pierwszej połowy spotkania. Raczej nic ciekawego przed przerwą już się tu nie wydarzy.

39

Gospodarze na prowadzeniu! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową pakuje piłkę do bramki KAMIL SZYMURA!

36
    Ucierpiał w starciu w środku pola Szymura. Przy kapitanie drużyny gospodarzy znajduje się pomoc medyczna.

33
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legionovii.

32
    Rozpoczęli doping kibice gospodarzy. Przypomnijmy, że w dalszym ciągu są oni w żałobie po śmierci "Tygrysa" w tragedii w kopalni Zofiówka.

28
    Grzelak znalazł się z piłką w polu karnym rywali, ale jego uderzenie pewnie wybronił Drazik.

27
    Nieudane strącenie piłki przez Szczęcha, ale szybko odzyskują futbolówkę gospodarze.

25
    Na własnej połowie utrzymują się przy futbolówce goście. Nieco cofnęli się miejscowi.

23
    Prawym skrzydłem próbowali zaatakować goście. Szumilas nie zagrał jednak dokładnie i futbolówka trafiła do golkipera gospodarzy.

22
    Zdecydowanie brakuje emocji w tym meczu. Miejmy nadzieję, ze wraz z upływem czasu ulegnie to zmianie.

20
    Nie spieszą się ze wznowieniem gry z rzutu wolnego goście. Czekamy na szybszą grę.

17
    Powolne tempo spotkania w Jastrzębiu. Gospodarze wznawiają teraz grę na wysokości własnego pola karnego.

16
    Zbyt długo prowadził piłkę Szczęch i jego strzał został zablokowany.

14
    Przyjezdni coraz śmielej grają na połowie swoich rywali. Zobaczymy, czy uda im się w jakiś sposób zagrozić bramce jastrzębian.

12
    Jedna z nielicznych akcji przyjezdnych, ale piłka pewnie ląduje w objęciach Drazika.

11
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne gości i miejscowi rozpoczną od rzutu rożnego.

10
    Nieudana akcja Caniboła i przyjezdni wznowią grę od wrzutu z autu.

8
    Spokojny początek spotkania w Jastrzębiu. Minimalnie przeważają gospodarze.

4
    Niebezpieczne zderzenie dwóch zawodników w polu karnym gości.

3
    Faulowany na prawym skrzydle jeden z zawodników GKS-u. Rzut wolny dla gospodarzy.

1

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Kilkanaście minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu drużyn. Bądźcie z nami!

Dla obu drużyn niemal na pewno jest to jeden z pożegnalnych meczów jeśli chodzi o tę klasę rozgrywkową. Gospodarze są liderem i najprawdopodobniej awansują na zaplecze Ekstraklasy, z kolei goście już na pewno nie wydostaną się ze strefy spadkowej.

Zapraszam Państwa na mecz drugiej ligi! Na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu dojdzie do pojedynku miejscowego GKS-u z Legionovią Legionowo.

Gole: 39. Szymura, 67. Szczęch, 77. Szczęch (kar.) – 64. Szymura (sam.)