Red Dragons – Clearex 3:4 (koniec) | Piast – FC Toruń 3:0 (koniec) | Jagiellonia – Szczecin 2:3 (koniec)
Wieliczka – AZS Gdańsk 6:4 (koniec)
Piast Gliwice
3:0 (1:0)
FC Toruń
Niedziela 27.05.2018, 18:00 • Hala przy ul. Jasnej, Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 27. kolejka

Dobiegło końca spotkanie w Gliwicach! Piast zwycięża 3:0, co oznacza, że FC Toruń zdobywa brązowe medale, z kolei Gatta jest wicemistrzem. Dziękuję za uwagę! (19:47:55)

40

40
    Spokojnie wymieniają podania na własnej połowie boiska gospodarze.

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Widuch (Piast Gliwice).

39
    Gol dla Piasta!

Chyba mamy już po zawodach! MICHAŁ WIDUCH broni strzał rywala, a następnie pewnym strzałem spod bramki ładuje piłkę do pustej bramki rywali!

38
    Faul Mikołajewicza wyceniony przez arbitra na "żółtko".

37

Podwyższają prowadzenie gospodarze! Miejscowi przechwycili piłkę we własnym polem karnym i precyzyjnym strzałem przez całe boisko popisał się LUCAS BONIFACIO!

37
    Z lotnym golkiperem grają goście. Dwóch goli potrzebują przyjezdni.

36
    O czas poprosił Klaudiusz Hirsch.

34
    Przerwa na życzenie trenera gości.

34
    Lucas Bonifacio w brzydki sposób przerywa kontrę rywali i w pełni zasłużenie zostaje upomniany żółtym kartonikiem.

33
    Mrówczyński na prawym skrzydle, ale po raz kolejny bezbłędnie w defensywie prezentują się gliwiczanie.

31
    Zablokowane uderzenie Morozova i piłka wychodzi poza linię końcową. Od rzutu rożnego wznowią grę torunianie.

30
    Rzut wolny dla FC z dwunastego metra. Nieco ponad dziesięć minut do końca spotkania.

29
    Próbują odpowiedzieć w jakiś sposób na dobrą grę rywali goście. Ostatnie minuty z całą pewnością należą do Piasta.

27
    Napierają gliwiczanie. Seria rzutów rożnych dla Piasta.

27
    Zaskakujące uderzenie Szadurskiego z rzutu wolnego, ale przytomnie broni golkiper przyjezdnych.