0:1 (0:1)
Błękitni Stargard
Niedziela 29.07.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 2. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:03:09)

Pierwsze punkty w sezonie powędrowały na konto Błękitnych Stargard. Podopieczni Adama Topolskiego zwyciężyli 1:0 na stadionie Olimpii Elbląg. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła po stałym fragmencie w 13. minucie. Jej autorem był Wiktor Patrzykąt. Po zmianie rezultatu obie drużyny miały podobną liczbę sytuacji podbramkowych, ale klarowniejsze stwarzali stargardzianie. Dlatego ich skromne zwycięstwo można nazwać zasłużonym. Olimpia jeszcze bez punktu i bez gola w rozgrywkach.

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Ogrodowski, na boisku pojawia się Ostrowski.

90+1
    W doliczonym czasie znakomita szansa na drugiego gola dla Błękitnych po wymianie podań Grzegorza Rogali z Mateuszem Kwiatkowskim. Ten drugi razi nieskutecznością w tym spotkaniu. Z bliska trafił w defensora i w efekcie nie trafił w bramkę!

90
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

88
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi A. Kwiatkowski, na boisku pojawia się Orłowski.

87
    Skurcze łapią stargardzian, którzy włożyli sporo energii w walkę na nasiąkniętej wodą murawie. Obecnie kompletnie nie spieszy się Błękitnym.

85
    Balewski próbował zerwać się do ataku na lewym skrzydle, jednak piłka uciekła mu poza boisko. W efekcie akcję Błękitnych rozpędzali Adrian i Mateusz Kwiatkowscy.

84
    Korliniewski dostał żółtą kartkę za przerwanie ostrym faulem kontrataku Błękitnych.

83
    Rzut wolny dla Błękitnych po przewinieniu na Michale Cywińskim. Piłka przerzucona przez całe pole karne i przyjezdnym nic nie udało się wywalczyć.

81
    Coraz groźniejsza drużyna z Elbląga, ale siła jej ataków nadal nie jest zadowalająca dla kibiców. Obecni na trybunach zerwali się dopingu w końcówce spotkania.

79
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Bogdanowicz, na boisku pojawia się Kołosow.

77
    Mateusz Ogrodowski doszedł do siebie po problemach mięśniowych i wyczyścił sytuację w polu karnym Błękitnych po dośrodkowaniu Kiełtyki.

76
    Zdecydowane pojedynki w parterze. Bronią z zaangażowaniem Cywiński i Adrian Kwiatkowski.

74
    Tomasz Persona przejął bezpańską piłkę na połowie Błękitnych Stargard i miał dużo miejsca na oddanie uderzenia! Piłkarz Olimpii huknął płasko nieznacznie obok słupka bramki Mariusza Rzepeckiego. Najlepsza szansa elblążan po przerwie.

73
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Brzeziański, na boisku pojawia się Cywiński.

Gole: 13. Patrzykąt

Kartki:   49. Lewandowski (OLE), 84. Korkliniewski (OLE) – 45+1. Shimmura (BSS), 61. Karmański (BSS)

Olimpia Elbląg: Pilarz – Balewski, Lewandowski, Bogdanowicz (79. Kołosow), Wenger – Persona, Korkliniewski – Kiełtyka, Kuczałek (58. Ressel), Sedlewski (46. Szmydt) – Bojas.

Zmiany: Kapłon – Kołosow, Ressel, Szmydt, Krasa, Filipczyk, Bucio.

Błękitni Stargard: Rzepecki – Patrzykąt, Baranowski, Ogrodowski (90. Ostrowski), Rogala – Karmański (65. Gawron), Shimmura – Starzycki, M. Kwiatkowski, A. Kwiatkowski (88. Orłowski) – Brzeziański (73. Cywiński).

Zmiany: Brzozowski – Zdunek, Cywiński, Gawron, Prawucki, Orłowski, Ostrowski.

Sędziowie: Marcin Liana (Bydgoszcz)