Jastrzębie – Puszcza 0:2 (koniec) | Termalica – ŁKS 1:1 (koniec) | Warta – Stal M. 1:0 (koniec)
Chrobry – Sandecja 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Stomil 1:3 (koniec)
Chrobry Głogów
0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 04.08.2018, 17:45 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 3. runda

Chrobry Głogów remisuje bezbramkowo z Sandecją Nowy Sącz. Wynik z przebiegu spotkania wydaje się sprawiedliwy, choć gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Trytki obronił Kozioł. Dziękujemy za wspólne emocje! (19:41:08)

90+3

90+3
    Jeszcze żółta kartka dla Trytki.

90+3
    Małkowski przejął bezpańską piłkę na 18. metrze i prostopadle podał do Gabrycha, lecz ten znalazł się na ofsajdzie.

90+1
    W międzyczasie trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry przez sędziego.

90+1
    Gabrych po dobrej wrzutce Małkowskiego uderza wprost w Abramowicza!

90
    Dobra interwencja Abramowicza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W odpowiedzi próba szybkiego wznowienia i uruchomienia szarżującego Trytki, ale ten uprzedzony przez Kozioła.

89
    Rozpędzającego się Dudzica sfaulował Ratajczak. Żółta kartka za spóźniony wślizg dla defensora gospodarzy.

87
    Dobra centra Małkowskiego, do której nie dopadł żaden z jego partnerów. W odpowiedzi nieudany kontratak głogowian.

86
    Ofensywny faul Trytki na Dudzicu. Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry i niewiele wskazuje, by któraś z drużyn otworzyła wynik spotkania.

85
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Dudzic.

84
    Korner dla Chrobrego. Piłka spada przed pole karnego, gdzie mamy zablokowane uderzenie Napolova.

83
    Dobre dośrodkowanie Ratajczaka na bliższy słupek, gdzie wbiegał Ilków-Gołąb, lecz został uprzedzony przez defensora Sandecji.

82
    Częściej teraz atakują gracze Chrobrego. Póki co nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

80
    Kontratak miejscowych, przez moment byli 3 na 3 na połowie rywali, ale zabrakło precyzji w zagraniu Machaja.

78
    Rzut rożny dla Chrobrego i dobra interwencja Kozioła na przedpolu, który był jeszcze faulowany.

75
    Dobra decyzja o strzale z dystansu Ilkowa-Gołąba, ale zabrakło precyzji.

74
    Kolejny raz zagotowało się w szesnastce Chrobrego. Abramowicz fatalnie interweniował na przedpolu i o mały włos, a goście nie skierowali by piłki do pustej bramki. Ostatecznie odgwizdany faul zdaje się że Klichowicza.

71
    Zakotłowało się w polu karnym miejscowych. Trzykrotnie próbowali uderzać na bramkę Abramowicza goście, aż w końcu arbiter po próbie przewrotki zasygnalizował pozycję spaloną Gabrycha.

70
    Wajsak ratował się faulem, przerywając indywidualną akcję Małkowskiego. Zdecydowanie lepiej od kilkunastu minut poczyna sobie Sandecja. Chrobry jakby złapał zadyszkę.

70
    20 minut do końca spotkania. Przez moment w dziesiątkę grała Sandecja – za linią boczną opatrywany był Baran.

66
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu.

65
    Przydusiła Sandecja. Teraz rzut rożny dla przyjezdnych z Nowego Sącza.

65
    Trytko uderza z wapna w sam środek bramki, zostawił nogi Kozioł i odbija piłkę! Zmarnowana okazja na gola dla gości!

63
    Rzut karny dla Sandecji! Fatalny błąd Kozioła na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wypluł piłkę przed siebie i Chmiel ratował sytuację faulem.

59
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Szufryn, na boisku pojawia się Basta.

58
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Trytko.

56
    Kolejna wrzutka przed bramkę Kozioła i niecelny strzał głową Kony.

56
    Pierwsza akcja Napolova i zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła.

55
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi ., na boisku pojawia się Napolov.

55
    Ależ zamieszanie w polu karnym Chrobrego! Najpierw Flaszka zablokowany na 11. metrze, a po chwili poprawka i zablokowane uderzenie Gabrycha! Tylko korner dla gości.

53
    Niewiele ciekawego, póki co dzieje się w drugiej połowie...

52
    Nieporozumienie Boreckiego z partnerami. Nieźle zapowiadała się ta akcja dla Chrobrego.

48
    Mimo sporej odległości na uderzenie zdecydował się Piter-Bućko – bardzo niecelnie.

46
    Spóźniona interwencja Wasiluka i po faulu na Małkowskim ogląda żółtą kartkę.

46

W Głogowie do przerwy bez bramek. Mecz póki co nie zachwyca, a brakuje przede wszystkim tego, co jest solą futbolu – bramek. Sytuacji bramkowych, jak na razie na lekarstwo. Zapraszamy za kwadrans na drugą, miejmy nadzieję ciekawszą odsłonę meczu.

45+2

45+2
    Na raty na przedpolu interweniuje Abramowicz. Za głęboko dośrodkował Małkowski.

45+1
    Indywidualna akcja Gabrycha na prawym skrzydle i w ostatniej chwili na rzut rożny wybija doświadczony Wasiluk.

45+1
    Miękkie dośrodkowanie Małkowskiego i po główce Szufryna piłka spada tylko na górną siatkę.

45
    Rzut wolny dla Sandecji na 30. metrze. W międzyczasie dwie minuty dolicza arbiter.

45
    Gabrych wyłuskał piłkę na lewym skrzydle, jednak fatalnie dośrodkował w pole karne do wychodzącego na czystą pozycję Klichowicza.

45
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w pierwszej odsłonie meczu.

42
    Trójkowa akcja Sandecji. Flaszka – Chmiel – Małkowski. Ten ostatni zabrał się z futbolówką w pole karne i z ostrego kąta skierował ją nad poprzeczką. Dobra decyzja, ale zabrakło nieco precyzji.

41
    Jednak to Machaj, ale w same rękawice Kozioła.

41
    Rzut wolny dla Chrobrego, nieopodal linii bocznej. Za moment w pole karne dorzuci Ratajczak.

40
    Odpowiedź Sandecji. Za krótkie dośrodkowanie Flaszki.

38
    Świetna dwójkowa akcja Chrobrego i wystawienie piłki przez Machaja przed samą bramkę, gdzie centymetrów zabrakło Kowalczykowi, by dołożyć stopę i wpakować piłkę do siatki!

37
    Zaskakujące uderzenie Mandrysza z okolic 25. metra, niewiele brakowało, by zaskoczył Kozioła. Ostatecznie futbolówka powędrowała obok bramki.

35
    W środek bramki sprzed pola karnego kropnął Machaj. Nie sprawiło to kłopotów golkiperowi Sandecji.

32
    Sandecja wybija na uwolnienie po rzucie rożnym Chrobrego.

31
    Rozrzucenie Mandrysza na prawą stronę do Boreckiego, który ładnie kropnął z 14. metra, ale Kozioł zdołał przenieść piłkę na rzut rożny!

31
    Stolc opatrywany poza linią boczną. Przez chwilę gospodarze w "10".

27
    Od kilku minut sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.

24
    Za głęboko posłana futbolówka i poradził sobie bramkarz miejscowych.

23
    Klichowicz faulowany w okolicach 40. metra. Za moment dośrodkowanie pod bramkę Abramowicza.

22
    Dobry okres w wykonaniu Chrobrego. Zobaczymy, czy przełoży się to na sytuacje podbramkowe.

21
    Tym razem kombinacyjne rozwiązanie. Wrzutka Mandrysza w drugie tempo, ale piłka ląduje w rękach Kozioła.

21
    I jeszcze raz Ratajczak i trzeci róg – tym razem z przeciwległej strony boiska.

20
    Korner dla gospodarzy. Niezła centra Ratajczaka i goście ratują się kolejnym wybiciem poza linię końcową.

19
    Ładna kontra Chrobrego. Szarżował na prawym skrzydle Machaj i w ostatniej chwili powstrzymał go Flis.

17
    Po dobrym początku spotkania w wykonaniu Chrobrego, od dobrych kilku minut to Sandecja w inicjatywie.

14
    Rzut rożny biła Sandecja. Dośrodkowanie wylądowało w rękach Abramowicza.

12
    Dośrodkowanie Małkowskiego wyjaśnione przy bliższym słupku przez Wasiluka.

10
    Przewinienie Chrobrego w ofensywie. Grę wznowi Kozioł.

8
    Nowicki nie był w stanie kontynuować gry. W jego miejsce pojawia się Wajsak. Atak Pitera-Bućko z pierwszej minuty zakończył udział gracza Chrobrego w dzisiejszym spotkaniu.

8
    Od kilku chwil gra utknęła w środku pola. Mieliśmy też przerwę, gdyż pomocy potrzebował jeden z graczy Sandecji.

4
    Ofensywnie od początku spotkania gospodarze. Ładna akcja na skrzydle Nowickiego, wystawienie na 18. metr do Mandrysza, który uderza nad poprzeczką.

2
    Ciekawe wykonanie rzutu wolnego, ale nie udało się sfinalizować wszystkiego strzałem.

1
    Piter-Bućko zagotował się już na początku meczu. Brutalne zagranie przy linii bocznej, atak na nogi Nowickiego i żółta kartka.

1
    Od środka rozpoczęli goście z Nowego Sącza.

1

Obie ekipy wychodzą na murawę!

Chrobry Głogów: Abramowicz – Ratajczak, Wasiluk, Stolc, Ilków-Gołąb – Mandrysz, Kona, Nowicki, Borecki, Machaj – Kowalczyk.
    Rezerwowi: Janicki, Michalec, Wajsak, Pawlik, Napolov, Sędziak, Trytko.

Sandecja Nowy Sącz: Kozioł – Szufryn, Piter-Bućko, Flis – Chmiel, Baran, Małkowski, Flaszka, Kałahur – Klichowicz, Gabrych.
    Rezerwowi: Kapsa – Nowak, Basta, Korzym, Manovan, Dudzic, Smoleń..

Kto okaże się lepszy w sobotę? Chroby, który na poziomie zaplecza LOTTO Ekstraklasy występuje już od sezonu 2014/15, czy Sandecja, która po sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej wraca tam, gdzie w ostatnim czasie zadomowiła się na nieco dłużej?

Sandecja sezon 2018/19 rozpoczęła od remisu 3:3 w Chojnicach. Chojniczanka do 85 minuty prowadziła 3:1, ale po golach Gabrycha (85 minuta) i Korzyma (90 minuta) oraz wcześniejszym trafieniu Klichowicza goście ostatecznie wywieźli punkt. W drugiej kolejce Sandecja przegrała 0:1 w Opolu z tamtejszą Odrą.

Chrobry na otwarcie nowego sezonu zagrał z ŁKS-em Łódź. Spotkanie w Głogowie zakończyło się porażką miejscowych 0:1. W drugiej rundzie głogowianie udali się do Tych, gdzie zremisowali 1:1 z tamtejszym GKS-em. Gola w ostatniej minucie z rzutu karnego zdobył Przemysław Trytko.

W ramach 3. kolejki Fortuna 1. Ligi, Chrobry Głogów przed własną publiką podejmie gości z Nowego Sącza. Zarówno Chrobry, jak i Sandecja po dwóch pierwszych rundach zaplecza LOTTO Ekstraklasy mają w dorobku po jednym punkcie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:45.