Raków – Stomil 2:0 (koniec) | ŁKS – Bytovia 2:3 (koniec) | Jastrzębie – Termalica 4:2 (koniec)
Chojniczanka – GKS K. 2:1 (koniec) | GKS T. – Warta 1:0 (koniec) | Puszcza – Podbeskidzie 2:2 (koniec)
Sandecja – Stal M. 2:0 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
2:0 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 01.09.2018, 19:10 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga • Runda 8

90+3
    Koniec meczu. (21:00:16)

90+2
    Zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Mateusza Klichowicza wchodzi Adrian Basta.

90+1
    Fatalne podanie Gancarczyka w pole karne i piłkę przejmuje bramkarz Sandecji.

90
    Sędzia główny dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Kolejny niesamowity kontratak Sandecji! Małkowski zagrał idealnie na wychodzącego z połowy Klichowicza,a ten pognał na bramkę, jednak przy próbie mijania bramkarza zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i uderzył obok bramki.

87
    Zawodnicy Stali biją głową w mur. Próbują za wszelką cenę przedostać się w pole karne Sandecji, jednak nie potrafią na to znaleźć skutecznego sposobu.

85
    Zmiana w drużynie Sandecji, W miejsce Mariusza Gabrycha wchodzi Davit Manoyan.

84
    Bartłomiej Kasprzak ukarany drugą żółtą kartką i siły na boisku się wyrównują

83
    Kiepskie dośrodkowanie Nowaka z rzutu rożnego i piłka w posiadaniu gospodarzy.

81
    Potężne uderzenie Tomasiewicza z 30. metra. Marek Kozioł widział jednak tor lotu piłki i bez większych problemów zdołał obronić to uderzenie.

80
    Kolejna świetna sytuacja gospodarzy! Klichowicz zagrał piłkę wzdłuż pola karnego, ale ani Gabrych, ani Małkowski nie zdołali uderzyć na bramkę Stali!

78
    Gol dla Sandecji!
    Świetny kontratak zawodników Sandecji! MARIUSZ GABRYCH dostał podanie na połowie i pognał na bramkę Stali mijając po drodze Dobrotkę, pewnie pokonując Kiełpina w ostatniej fazie akcji!

75
    Zmiana w drużynie Stali Mielec. W miejsce Marcela Gąsiora wchodzi Mateusz Gancarczyk.

73
    Dośrodkowanie w pole karne i piłka po uderzeniu głowom Pitera-Bućki odbija się od poprzeczki!

72
    Spychała ostro zatrzymuje pędzącego w pole karne Stali Gabrycha i sędzia jest zmuszony ukarać obrońcę Stali drugą żółtą kartką! Goście będą kończyć dzisiejsze zawody w dziesiątkę!

70
    Groźne zderzenie Kasprzaka i Gąsiora. Obaj zawodnicy wstają z murawy i będą kontynuować zawody.

68
    Goście próbują pójść za ciosem i utrzymują się w posiadaniu na połowie Sandecji, jednak póki co nie przynosi to żadnych rezultatów.