Resovia – Błękitni 1:0 (koniec) | Toruń – Widzew 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Radomiak 0:0 (koniec)
ROW Rybnik – Pogoń Sdl. 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Olimpia G. 1:3 (koniec) | Rozwój – Ruch 0:3 (koniec)
Znicz – Skra 2:1 (koniec) | Olimpia E. – GKS Bełchatów 0:1 (koniec)
Znicz Pruszków
2:1 (2:0)
Skra Częstochowa
Sobota 01.09.2018, 19:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • Runda 8

Goście zdołali strzelić gola, ale to było za mało, aby odrobić straty sprzed przerwy. Trzy punkty zostają w Pruszkowie. Dziękuję za uwagę! (20:54:32)

90

65
    Gol dla Skry!
    Goście łapią kontakt! Strzelcem bramki MACIEJ BUŁAWSKI!

46

Po pierwszej połowie Znicz Pruszków pewnie prowadzi ze Skrą Częstochowa 2:0. Za kwadrans druga odsłona tego pojedynku.

45

36
    Gol dla Znicza!
    Miejscowi zdobywają kolejną bramkę! Golkipera gości pokonał PAWEŁ TARNOWSKI.

24
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki MATEUSZ DŁUGOŁĘCKI!

1

Znamy skład wyjściowe!

Znicz Pruszków:
    Misztal – Bochenek, Rybak, Kocot, Tarnowski, Zjawiński, Kubicki, Małachowski, Długołęcki, Rackiewicz, Smoliński

Skra Częstochowa:
    Biegański – Woldan, Zalewski, Nocoń, Kowalczyk, Nowak, Napora, Jurek, Buławski, Obuchowski, Holik

Marek Śliwa (Kielce).

Zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu 8. kolejki drugiej ligi. Na stadionie w Pruszkowie miejscowy Znicz zmierzy się ze Skrą Częstochowa. Śledźcie wynik razem z nami!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 24. Długołęcki, 36. Tarnowski – 65. Buławski