Orlen Wisła – Stal 38:22 (koniec) | Azoty – Energa MKS 28:24 (koniec) | Pogoń – Gwardia 26:27 (koniec)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
26:27 (13:17)
COROTOP Gwardia Opole
Sobota 08.09.2018, 18:30 • MOSRiR, ul. Twardowskiego 12b, Szczecin • Orlen Superliga mężczyzn • 2. runda

Nie udało się Portowcom szczęśliwie zakończyć tych zawodów dla siebie. Szczecinianie rozpoczęli ten mecz bardzo źle, ale po zmianie stron nie tylko odrobili straty, ale wyszli nawet na prowadzenie. Gwardia tuż przed końcem grała w czwórkę, ale i to nie pomogło Pogoni. Krupa nie doprowadził do remisu w ostatniej akcji i opolanie zgarnęli komplet punktów. (20:04:22)

Koniec meczu. (26:27)

60
    5 sekund do końca. (26:27)

60
    Trzecie upomnienie dla Krupy, co oznacza dla niego czerwoną kartkę tuż przed końcem zawodów. (26:27)

60
    Krupa w ostatniej akcji nie dał rady pokonać bramkarza Gwardii. Nie będą mieć punktów szczecinianie. (26:27)

59
    Trzecie trafienie w meczu Miłka. (26:26)

59
    Mokrzki nie dał rady pokonać bramkarza Pogoni. (25:26)

59
    Gwardia ryzykuje grą bez bramkarza. (25:26)

58
    Do końca meczu jeszcze 2 minuty i 13 sekund. Czy Pogoń stać na wygraną? Mają dwóch graczy więcej. (25:26)

58
    Czas dla Kuptela. (25:26)
    58
    Tym razem do wykonania karnego podszedł Krysiak i zachował nerwy na wodzy. (25:26)

58
    Karny dla szczecinian. (24:26)

58
    Gwardia będzie grać w czwórkę. Karę dwóch minut otrzymał Tarcijonas. (24:26)

58
    Choć czasu zostało już naprawdę niewiele. (24:26)

58
    Po raz drugi dwoma minutami ukarany został Zadura. To szansa dla miejscowych. (24:26)

Renata Rolnik

Sandra SPA Pogoń Szczecin: Bartosik, Teterycz – Bosy, Fedeńczak, Jedziniak, Jońca, Krupa, Krysiak, Matuszak, Miłek, Radosz, Rybski, Wąsowski, Zaremba.
    COROTOP Gwardia Opole: Malcher, Zembrzycki – Jankowski, Klimków, Lemaniak, Łangowski, Mauer, Milewski, Mokrzki, Morawski, Siwak, Skraburski, Tarcijonas, Zadura, Zarzycki, Zieniewicz.

Sędziowie: Gratunik, Wołowicz (Zielona Góra, Wtórek)