Jelcz-Laskowice – Szczecin 4:3 (koniec) | Zduńska Wola – FC Toruń 2:2 (koniec) | AZS UŚ – Red Devils 1:3 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
2:2 (2:1)
FC Toruń
Sobota 15.09.2018, 18:00 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • FOGO Futsal Ekstraklasa • 1. runda

Hit pierwszej kolejki Futsal Ekstraklasy dobiegł końca! Po bardzo ciekawym spotkaniu w Zduńskiej Woli Gatta Active remisuje z FC Toruń 2:2 i obie ekipy zgarniają po jednym punkcie. Dziękuję za uwagę! (19:45:48)

40:00

39:29
    Uderzał ze sporego dystansu Spychalski, ale bardzo niecelnie.

38:45
    Obecnie przy piłce znajdują się miejscowi. Zobaczymy, czy będą oni w stanie zadać decydujący cios.

37:50
    Zduńskowolanie wznawiają grę od autu na wysokości własnego pola karnego.

36:57
    Z ostrego kąta uderzał Mikołajewicz i nie miał kłopotów z obroną tego strzału Słowiński.

36:20
    Z dużego dystansu uderzał Mikołajewicz, ale Słowiński czujnie przerzucił piłkę nad poprzeczkę.

35:07
    Piąte przewinienie notują na swoim koncie także gospodarze! Obydwie drużyny muszą w tym momencie uważać na przewinienia.

34:53
    Ależ okazję miał jeden z zawodników gospodarzy, ale po raz kolejny fantastycznie interweniuje golkiper torunian!

34:20
    O czas poprosił szkoleniowiec Gatty Active.

33:07
    Gol dla FC Toruń!

Jest remis! Bardzo ładna akcja torunian zakończona golem strzelonym przez MARCINA MIKOŁAJEWiCZA!

32:16
    Fenomenalnie broni Neagu po solowej akcji Pautiaka zakończonej płaskim uderzeniem!

31:35
    Olczak ładnie wyprzedził Spychalskiego na prawym skrzydle, ale jego strzał bez kłopotów obronił Neagu.

30:39
    Krawczyk ostro faulowany przez Cymana na połowę torunian. To już piąte przewinienie gości w drugiej połowie spotkania!

30:01
    Bardzo dobrym wyjściem z bramki popisał się Neagu, który umiejętnie wyekspediował piłkę poza linię boczną.

28:50
    Zrobił nam się naprawdę dobry mecz! Goście nieustannie próbują odrobić straty, ale i miejscowi nie ograniczają się jedynie do defensywy.

27:48
    Mikołajewicz w nieprzepisowy sposób był powstrzymywany na połowie rywali. To już czwarty faul Gatty w tej części gry.

26:35
    Bardzo dobrze interweniował w defensywie Szymczak, który przeciął podanie Spychalskiego do Mikołajewicza. Korner dla gości.