Cracovia – Wisła Pł. | 3:1 (koniec) | | | Lechia – Zagłębie L. | 3:3 (koniec) | | | Miedź – Legia | 1:4 (koniec) |
Warta – Raków | 0:2 (koniec) | | | Garbarnia – Chojniczanka | 1:2 (koniec) | | | ŁKS – GKS T. | 0:0 (koniec) |
Bytovia – Wigry | 1:1 (koniec) | | | Termalica – Chrobry | 1:2 (koniec) | | | Stal M. – Jastrzębie | 0:0 (koniec) |
Stomil – Odra O. | 2:1 (koniec) |
Radomiak – Resovia | 5:0 (koniec) | | | Siarka T. – Toruń | 2:2 (koniec) | | | Skra – ROW Rybnik | 0:0 (koniec) |
GKS Bełchatów – Stal S. W. | 1:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Widzew | 0:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Rozwój | 1:2 (koniec) |
Gwardia K. – Lech II P. | 1:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Gać | 3:1 (koniec) |
Fulham – Watford | 1:1 (koniec) | | | Burnley – Bournemouth | 4:0 (koniec) | | | Cardiff – Man City | 0:5 (koniec) |
Crystal Palace – Newcastle | 0:0 (koniec) | | | Leicester – Huddersfield Town | 3:1 (koniec) | | | Liverpool – Southampton | 3:0 (koniec) |
Man Utd – Wolves | 1:1 (koniec) | | | Brighton – Tottenham | 1:2 (koniec) |
Parma – Cagliari | 2:0 (koniec) | | | Fiorentina – Spal | 3:0 (koniec) | | | Sampdoria – Inter | 0:1 (koniec) |
Rayo Vallecano – Alaves | 1:5 (koniec) | | | Celta Vigo – Valladolid | 3:3 (koniec) | | | Eibar – Leganés | 1:0 (koniec) |
Getafe – Atletico | 0:2 (koniec) | | | Real Madryt – RCD Espanyol | 1:0 (koniec) |
Augsburg – Werder | 2:3 (koniec) | | | Hertha – Borussia M. | 4:2 (koniec) | | | Hoffenheim – Borussia D. | 1:1 (koniec) |
1. FC Nurnberg – Hannover | 2:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Freiburg | 1:3 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayern | 0:2 (koniec) |
Lille – Nantes | 2:1 (koniec) | | | Angers – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Montpellier – Nice | 1:0 (koniec) |
Reims – Dijon | 0:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Caen | 2:1 (koniec) | | | Strasbourg – Amiens | 3:1 (koniec) |
Ołomuniec – Dukla | 1:0 (koniec) | | | Karvina – Příbram | 4:1 (koniec) | | | Mlada – Slovacko | 5:1 (koniec) |
FC Opava – Teplice | 2:0 (koniec) | | | Sparta – Slovan | 4:1 (koniec) |
AS Trencin – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Senica | 5:0 (koniec) | | | Rużomberok – Zeleziarne | 3:0 (koniec) |
finał
Achmat Grozny
1:1
(1:0)
FK Orenburg
90+4
|
Zmiana w drużynie FK Orenburg: z boiska schodzi Djordje Despotović, na boisku pojawia się Andrej Kozlov.
|
|
83
|
Zmiana w drużynie Achmat Grozny: z boiska schodzi Dantas Rodolfo, na boisku pojawia się Ablaye Mbengue.
|
|
74
|
Zmiana w drużynie FK Orenburg: z boiska schodzi Alexej Sutormin, na boisku pojawia się Ricardo Alves.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie Achmat Grozny: z boiska schodzi Magomed Mitrišev, na boisku pojawia się Michail Gaščenkov.
|
|
58
|
Zmiana w drużynie Achmat Grozny: z boiska schodzi Bekim Balaj, na boisku pojawia się Bernard Beriša.
|
|
15
|
Zmiana w drużynie FK Orenburg: z boiska schodzi Danijel Miškić, na boisku pojawia się Grigorij Čirkin.
|
Gole:
20. Ángel (Silva Lima) – 67. Afonin
Sędziowie: Sergej Ivanov – Dmitrij Berežněv, Roman Usačjov
Widownia:
Kartki: 50. I. Doumbia (GRZ), 80. Bernard Beriša (GRZ) – 60. Popovič (ORE), 63. Afonin (ORE), 80. Oyewole (ORE)
Spudłowany karny!:
Achmat Grozny:
Gorodov – Ucijev, Siemionow, Ángel, Rodolfo (83. Mbengue), Mohammadí – Švec, I. Doumbia, Silva Lima – Balaj (58. Bernard Beriša), Mitrišev (70. Gaščenkov).
Zmiany: Gudijev – Bernard Beriša, Gaščenkov, Mbengue, Charin, Plijev, Musalov, Sadajev, Ch. Kadyrov, Ravanelli, Nižić.
Trener:
FK Orenburg: Frolov – Malych, Oyewole, Begić, S. Těrechov, Andrejev – Popovič, Afonin, Miškić (15. Čirkin), Sutormin (74. R. Alves) – Despotović (90+4. Kozlov).
Zmiany: Ruděnko, Dovbňa – Čirkin, R. Alves, Kozlov, Sivakov, Čukanov, Brejev, Šachov, Kulišev, Maljarov, Galadžan.
Trener:
Zmiany: Gudijev – Bernard Beriša, Gaščenkov, Mbengue, Charin, Plijev, Musalov, Sadajev, Ch. Kadyrov, Ravanelli, Nižić.
Trener:
FK Orenburg: Frolov – Malych, Oyewole, Begić, S. Těrechov, Andrejev – Popovič, Afonin, Miškić (15. Čirkin), Sutormin (74. R. Alves) – Despotović (90+4. Kozlov).
Zmiany: Ruděnko, Dovbňa – Čirkin, R. Alves, Kozlov, Sivakov, Čukanov, Brejev, Šachov, Kulišev, Maljarov, Galadžan.
Trener:
Sędziowie: Sergej Ivanov – Dmitrij Berežněv, Roman Usačjov
Widownia: