Ruda Śląska – Pyskowice 4:1 (koniec) | Opole – Rzeszów 4:2 (koniec)
Gwiazda Ruda Śląska
4:1 (1:1)
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Niedziela 23.09.2018, 16:00 • Hala Sportowa, Ruda Śląska • I liga futsalu - gr. południowa • 1. runda

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (17:34:21)

To już koniec tego dobrego futsalowego widowiska. Ostatecznie Gwiazda Ruda Śląska wygrywa na własnym obiekcie 4:1 z FC Remedium Pyskowice. Pierwszą bramkę w meczu zdobył gracz gości Kucza. Później do siatki trafiali już tylko rudzianie, a mianowicie Mrowiec (dwa razy), Siadul oraz Barański. Tym samym miejscowi piłkarze podkreślili swoje wysokie aspiracje. Z kolei goście wydają się być solidną ekipą i z pewnością w obecnym sezonie namieszają jeszcze w niejednym spotkaniu.

39:10
    Rozpoczynamy ostatnią minutę tej rywalizacji. Jeszcze grę od autu na połowie rywali wznowią Mamuty.

38:36
    W ostatnich minutach duet trenerski z Rudy Śląskiej wprowadził na boisko młodszych zawodników.

38:00
    Dwie minuty pozostały do zakończenia tego spotkania. Obie ekipy mają na chwilę obecną po cztery faule akumulowane.

37:29
    Timeout dla gospodarzy.

36:54
    Gol dla Gwiazdy!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MROWIEC.

Aut na wysokości linii środkowej boiska wywalczyli gospodarze i zdecydowali się szybko wznowić grę. Piłkę opanował Mateusz Mrowiec i w sytuacji sam na sam nie miał problemów z pokonaniem golkipera gości!

36:20
    Mamuty nadal szukają sobie pozycji strzeleckich. Dobrze ustawiona rudzka defensywa kasuje jednak ataki w zalążku.

35:44
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tej zaciętej rywalizacji. W ostatnich minutach coraz więcej szans mają gospodarze, ale seryjnie je marnują! Tym razem swoich szans nie wykorzystali Mrowiec oraz Hiszpański!

34:52
    Odważnie wyjście z bramki Michalika ratuje ekipę gości! Golkiper wygrał tym samym pojedynek z Hiszpańskim!

34:24
    Paweł Barański popełnił wyraźny faul taktyczny, jednak sędzia oszczędził byłego zawodnika Piasta Gliwice.

34:00
    W chwili obecnej gospodarze mają na koncie trzy akumulowane przewinienia, a ich rywale o jedno więcej.

33:44
    Nakręcają kolejne akcje przyjezdni piłkarze. Ewentualne trafienie kontaktowe może im jeszcze przywrócić nadzieję.

33:06
    Bartosz Siadul miał idealną okazję na podwyższenie prowadzenia! Jego potężny strzał po indywidualnym rajdzie sparował na korner Michalik!

32:54
    Żółtą kartkę otrzymuje Piasecki (Gwiazda Ruda Śląska).

32:32
    Strzelcem bramki PAWEŁ BARAŃSKI. Asysta Małek.

Gospodarze podwyższają prowadzenie! Maciej Małek najpierw świetnie przyjął piłkę przy linii końcowej boiska i wyłożył ją do idealnie wbiegającego partnera. Paweł Barański mocnym strzałem na wślizgu nie dał szans bramkarzowi gości!

32:03
    Próbował umiejętnie przyblokować rywala Adrian Dziedzic, ale później piłka uciekła mu już za boisko.

31:24
    Potężnie z rzutu wolnego przymierzył Dawid Mucha i musiał ostatecznie sparować futbolówkę na korner Barteczka!

Patrycja Prucia

Gole: 17. Mrowiec (Naleśnik), 27. Siadul, 33. Barański (Małek), 37. Mrowiec – 16. Kucza

Kartki:   33. Piasecki (RDS) – 28. Adamczyk (PYS)

Gwiazda Ruda Śląska: Barteczka (Biskup) – Piasecki, Siadul, Kmiecik, Barański – Widuch, Naleśnik, Węgrzyn, Mrowiec, Hiszpański, Małek, Haase, Gładkowski.
    FC Remedium Hybryd Pyskowice: Michalik (Płaczek) – Wołongiewicz, Mucha, Chojnacki, Adamczyk – Kucza, Bladycz, Dziedzic, Gawron, Pazdej, Górny, Mierzowski.

Główny I: Andrzej Śliwa (Pińczów)
    Główny II: Tomasz Kondrak (Kielce)
    Czasowy: Marcin Stoń (Tychy)